Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kell mindjárt elterjeszt...

Miért kell mindjárt elterjeszteni közösségi oldalon azt, hogy a kutyám diszpláziás mert kiállításon nyuszi ugrálással szaladt 2 lépést ( utána úgy ahogy kell ) 9 hónaposan?

Figyelt kérdés
2014. aug. 20. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a kutyások világában :))

Ha nem vagy valaki valakije, és a kutyád netán ellenfél lehet, akkor szemből jópofi, hátulról pedig a nagykés.

2014. aug. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még csak most csöppentem bele ebbe a kutyakiállítás világába és tényleg úgy van ahogy mondod főleg egy bizonyos személytől ...
2014. aug. 20. 20:33
 3/6 A kérdező kommentje:
És igen ellenfél vagyok nekik mert egy igen szép szuka példánnyal rendelkezem :)
2014. aug. 20. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez van ezt kell megszokni. Minden kutyás kétszínű. Én kb 5 voltam amikor ezt megtanultam és utánozni kezdtem. 5!!! Ezek még egy gyereket is tönkre tudnak tenni. Nem kell velük foglalkozni. Megszoksz vagy megszöksz. A kutyás világ ilyen. Undorító. De én gy szeretem :DDD
2014. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az eredmények számítanak nem más szavai. Kézzelfogható dolgokba mint jó sok serleg nem tudnak belekötni.
2014. aug. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap múlva szépen meg tudod cáfolni egy A-s csípőröntgennel. Ennyi. És akkor senkinek egy szava nem lehet.
2014. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!