Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan van, hogy egy kutya...

Olyan van, hogy egy kutya eltanulja a másiktól a bepisilést?

Figyelt kérdés

van egy 6éves kistestű kutyám, aki eddig szobatiszta volt, de reggelre bepisilt. Nem rég vigyáztam egy másik kutyára aki folyton behugyozott... általában reggelre. Tegnap este is bepisilt a kutyám tüzijáték alatt, bár eddig soha nem volt bezárva, most boxban volt. A reggeli bepisiben nem vagyok biztos hogy ő volt, csak a tegnapi eset miatt gondolom, meg mert kisebb tócsa volt. A másik kutyám vagy 3x akkora mint ő.

Szóval szerintetek "eltanulta" vagy valami baj lehet vele? Még 1x vagy 2x fordult elő ilyen bepisilés azóta hogy itt volt akire vigyáztam.


2014. aug. 21. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eltanulta, de lehet betegség miatt is. Ha folyamatosan bepisil még pár napig, vidd el orvoshoz!
2014. aug. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem folyamatosan pisil be, csak néha. Ez már vagy 2 hete volt hogy elvitték a másikat.
2014. aug. 21. 09:33
 3/7 A kérdező kommentje:
Sőt, már 3 hete
2014. aug. 21. 09:34
 4/7 anonim ***** válasza:
De a szaga az megmaradt, és a tiednek azt muszáj lepisilnie. Esetleg próbáld meg ecettel eltüntetni a másik kutya szagát.
2014. aug. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem jelöli a területét,megzavarta a másik kutyus,szodabikarbónával vagy domestossal takarits ki hátha segit
2014. aug. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hypoval mostam fel mindent, ezért nem is értem :\ előtte ez soha nem volt baj, hiába volt fent másik kutya, meg amig a másik itt volt nem pisilt be... de kis bolond
2014. aug. 21. 12:30
 7/7 anonim ***** válasza:
A tűzijátékkor ijedtében is bepisilhetett.
2014. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!