Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Siroccó rottweiler kennelről...

Siroccó rottweiler kennelről vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Rotit szeretnék majd, és erre a kennelre gondoltam. Gondolom olyan 100ezer forint körül mozog a kölykök ára, igaz? Olvastam, hogy elbeszélgetés lenne előtte, mivel nem adnak csak úgy kutyát mindenkinek. Milyen feltételek vannak? Mire eljutok odáig, szeretném megteremteni a kutyának az ideális környezetet.

2014. aug. 21. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz nem vásároltak tőlük, csak másoktól érdeklődtem, de mindenki őket ajánlotta, mert nemcsak szépek, hanem egészségesek is a kutyáik. Utána is jártam, és valóban értenek ahhoz, amit csinálnak. Az elbeszélgetés szerintem fontos, mert ha nem tudsz kezelni egy ilyen robosztus kutyát, nyilván nem fognak neked adni, de elhivatottnak tűnmsz :). Ha majd lesz rotim, én is innen vennék. Szerintem írj nekik, nem veszítesz vele semmit, biztosan szívesen segíetnek.
2014. aug. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is innen van kutyám. 100 ezerért vettük pont, most nem tudom mennyi náluk egy kölyök.

Az elbeszélgetésen igazából annyiról beszéltünk, hogy mire kellene nekünk a kutya, volt-e már rotink, mik a terveink (vizsga, stb.), stb. De ezek igazából nem ilyen nekünk szegezett kérdések voltak, hanem szimpla beszélgetés, amiből leszűrhető, hogy ők milyenek, illetve mi (azaz a gazdajelöltek) milyenek vagyunk.

2014. aug. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.


Ja igen. A többi lemaradt. Én nagyon meg vagyok velük elégedve, a kutyával is. Azóta is tartjuk a kapcsolatot, többször voltunk is már náluk a kutyával. Ha valami problémám van azonnal fordulhatok hozzájuk, segítenek. Azóta több siroccó roti tulajdonossal jóban vagyunk, segítünk egymásnak, megosztjuk tapasztalatainkat.

2014. aug. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. aug. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!