Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A sok cukor árt a vesének?

A sok cukor árt a vesének?

Figyelt kérdés
mostanában sok túrórudit evett a kutyám, csokit nem ette meg, csak a turorudit.
2014. aug. 21. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hát én feljelentenélek állatkínzásért. Nem normális az, aki ilyesmit ad egy ragadozónak. Semennyi tejterméket nem ehet a kutya az anyatejen kívül. És semmi cukor sem adható.
2014. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy normális, kedves kérdező, az egyszer biztos. Semennyit nem kaphat belőle, nem hogy sokat.
2014. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 puszti laura ***** válasza:
nem csak a vese megvakulnak,szerintem a tekutyad mar regen vak
2014. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vak, nem evett olyan sokat, kb 1 hónapja eszi "rendszeresen". Ami volt hogy 1 nap 1 de volt hogy 1 héten 1. A vese érdekelt most főként. Többet nem kap. az tuti
2014. aug. 21. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyeneknek nem lenne szabad állatot tartani. Szégyellheted magad, hogy annyit nem teszel meg, hogy mielőtt állattal foglalkozol, nem olvasol el szakkönyvet.
2014. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

"Semennyi tejterméket nem ehet a kutya az anyatejen kívül. És semmi cukor sem adható."

Én úgy tudom, hogy savanyított tejterméket tehát joghurtot, kefirt, túrót és kemény sajtot (pl. jutalomfalatnak) adni nem káros. Ami a cukrot illeti, ajánlom, nézzétek meg a tápok és jutalomfalatok összetételét. Nem azt állítom, hogy egészséges persze, de attól még benne vannak.

Kérdező: a sok cukor inkább elhízáshoz és cukorbetegséghez vezethet.

2014. aug. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 puszti laura ***** válasza:
ha valami jutalmat szeretnel neki adni szerintem menny el az allatkereskedelembe es vegyel neki kutyakekszet ne csokit aggy neki ja es en vagyok az aki irta hogy a kutyad vak halistennek nem de ne aggy tobet neki!!!ja es ugyhallottam a kutyak szinvakok ez igaz?
2014. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem igaz, látnak színeket, de főleg inkább a sárga-kék tartományban.
2014. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 puszti laura ***** válasza:
koszi utolso
2014. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!