Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyát szociali...

Hogy lehet egy kutyát szocializálni?

Figyelt kérdés
Ez a kutyus rengeteget szenvedett,előttünk dobták ki az autóból,eleinte csak kúszni tudott annyira le volt gyöngülve,sebek az egész testén,és retteg mindentől,egész nap velem volt,állatorvos beoltotta,kezelte...de csak akkor maradhat nálam ha megbékél a nőstény kutyusommal...ő hím de ivartalanittattam,bújik és kedveskedik viszont a hirtelen hozdulatokra nagyon érzékeny,elég ha a cipőmet akarom felvenni már az ütést várja,tegnap este elaludt az ágyamban(és tudom,hogy hülyeséget csináltam) befeküdtem mellé,álmából felriadt és rám támadott,mikor rájött,hogy csak én vagyok megnyugodott,de megijesztett,most egy barátomnál van mert az udvarra nemvihetem a kutyusom végett,amugy főleg a nőstény támadja őt,a lakásba meg nemhozhatom mert félek hogy valamitől megijed és megharap.
2014. aug. 21. 10:57
1 2
 1/18 sippara ***** válasza:
36%
Keress neki egy hozzáértő gazdát, neked egyelőre a saját kutyáddal kéne csinálnod valamit.
2014. aug. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
minimum kiképző kéne, egyedül nem biztos hogy sikerülne, ja és igen az elsőnek is igaza van
2014. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A saját kutyusom tökéletesen rendben van,boldog,barátságos,sokat játszunk,minden este sétálunk heti 2xer kitudom vinni tóhoz fürdeni...de mostmár ő is az én kutyám akit nem fogok sorsára hagyni,és nem hogy hozzáértő gazdinak nem kellett,senkinek nem kellett rajtam kivül,speciális segitséget nemtudok már kérni csak az állatorvosi költségek belekerültek 30 000 forintba jelenleg nincs több,várom a tanácsokat továbbra is
2014. aug. 21. 11:18
 4/18 sippara ***** válasza:

"az udvarra nemvihetem a kutyusom végett,amugy főleg a nőstény támadja őt"


Ez a kutya NINCS rendben. Rendben lévő kutya NEM támad más állatokat.

2014. aug. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Most tüzel,lehet,hogy az a baja...mert szinte minden kutyával jóban van...de oké,akkor álljunk úgy hozzá,hogy én vagyok a hibás vagy az én nőstényem...hogy szoktassam őket össze?
2014. aug. 21. 11:37
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

előszőr is ajánlom a nőstény ívartalanítását.

másodszorra, egy nyugodt semleges területen ismerkedjenek meg, valakit vonj be, sétáltassátok őket együtt stb.. mint ahogy más kutyákkal is szoktátok, de végig maradjatok teljesen nyugodtak,átlagosak.

2014. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
és sétáljanak közel egymáshoz vagy tartsuk a távolságot?
2014. aug. 21. 12:08
 8/18 anonim ***** válasza:
ha a kutyák nyugodtak simán lehet egymás melett hogy szokják egymást, akár ha van egy futtató vagy visszahívhatóak el is engedhetitek őket játszani.
2014. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
köszönöm,megprobáljuk
2014. aug. 21. 12:17
 10/18 A kérdező kommentje:
és azt hogy csináljam,hogy ne féljen? vagy ha fél is ne támadjon?
2014. aug. 21. 12:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!