Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire különbözik az Adult...

Mennyire különbözik az Adult kutyatáp a Juniortól?

Figyelt kérdés

Bocs, ha kicsit süket kérdés, de még kezdő vagyok e téren...

8 hónapos németjuhász kiskutyám van, eddig Brit Premium Juniorral etettem, tudom, hogy jó ideig még azt kell kapnia, de a minap apukám tévedésből Adult tápot vett. Sajnos nem voltam itthon, és mire hazaértem már felbontották, jgy ki sem tudjuk cserélni...

Azt szeretném kérdezni, miben különbözik a két fajta táp, illetve, szabad e, hogy ilyen fiatalon Adultot egyen =még ha csak egy zsákkal is, ami már meg lett véve sajnos, vagy vegyek egy másik zsák Juniort?



2014. aug. 21. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a táp márkájától is függ. A brit.hu oldalon meg tudod nézni, de általában a fehérje és a zsírtartalom az, amiben különböznek. Ha nem nagy az eltérés, akkor nem lesz semmi baja az adult-tól.
2014. aug. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2014. aug. 21. 15:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt kutyáknál a magas fehérje tönkreteheti a vesét, kölyök kutyáknak viszont nagy szüksége van a sok fehérjére is, de semmi baja nem lesz egy 8 hónaposnak az adult táptól sem már. Főzz neki csontos húst, tésztát, rizst és mellé tápot. Néha nyers csirke, kacsa farhát, szárny stb.
2014. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Azt kihagytam, hogy ha megy a hasa, ne lepődj meg. A hirtelen tápváltástól előfordulhat.
2014. aug. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2014. aug. 21. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben vennék még egy zsák juniort, azzal etetném, és amikor elfogyóban, akkor váltanék fokozatosan a már meglévő adultra. Jól lezárjátok, hogy nedvesség ne érje addig sem, nem lesz semmi baja.
2014. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!