Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A golden retriever mennyire...

A golden retriever mennyire hűséges fajta?

Figyelt kérdés

Már van egy goldim csak azért kérdezem mert ő annyira nem ragaszkodó pedig elég sokat foglalkozok vele.Pl: simán elmenne egy vadidegennel nem igazán hiányolna engem.

Ez fajta jellemző vagy inkább egyedfüggő?


2014. aug. 21. 17:15
 1/9 KGabi0000 ***** válasza:
Szerintem inkább egyedfüggő,de általában a mentett kutyák hűségesebbek,az enyém már attól is megijed,hogyha valahova elviszem és elmegyek valamiért és őt otthagyom,Azt hiszi,hogy meg akarok válni tőle.Olyan aranyos,rögtön keresni kezdd engem.
2014. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A goldik közül sok mindenkivel hihetetlenül barátságos kutya, de attól még, hogy elmenne egy idegennel, nem biztos, hogy nem hiányolna.
2014. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A hűség nem fajtafüggő.

Az "elég sokat foglalkozok vele" mit takar?

2014. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Naponta szoktam sétáltatni,trükköket tanítok neki,kutyasuliba járok vele.

De talán ez azért egy kicsit túlzás,hogy egy vadidegennel elmenne viszont amikor nyaralni megyünk a szomszéd átszokta vinni magához és nem nagyon szokott tiltakozni annyi,hogy amikor hazaérünk és meglát minket a kerítés túloldaláról akkor nagyon tud örülni és átakar hozzánk jönni.

2014. aug. 21. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt ne aggódj, hidd el nagyon szeret titeket.:) Az én kutyám is mindig egy régi ismerős családhoz "költözik" ideiglenesen, ha elmegyünk valahova, pl. múlt héten is, és imád náluk lenni, de ettől még nagyon hűséges, még a kutyasulis oktató is megjegyezte, hogy milyen jó a kutya-gazdi kapcsolat köztünk :)
2014. aug. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Goldenek ilyenek.. Mindenkit szeretnek. :) De téged szeret a legjobban, hidd el! Tévhit az, hogy egy mentett kutya jobban szeret, de ezt már sokszor leírtuk. Egyébként attól is függ mennyi idős a kölykök gyakrabban barátkoznak. Idővel már nem fogja minden érdekelni. Különben is minden kutya hűséges!
2014. aug. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Schrancdorka ***** válasza:
100%
igen nagyon hűségesek és ragaszkodóak mert amikor mi 2-3 órára othonhagytuk egyedül és hazaértünk úgy örült nekünk hogy még sírt is!
2014. aug. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 23. 09:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy szuka goldim,ők nem házörzök,ha jön egy ismerősöm akkor farokcsóválva engedi be..de azért mert ők ennyire lágyszívűek,örülj hogy ilyen kutyád van (énis örülök hogy az én goldenem) nem harapós! :) de RAGASZKODNAK HIDD EL!! náluk hűségesebb kutyám még nem volt :)
2014. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!