Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrier Gazdik?

Figyelt kérdés
Akinek Amstaff kutyusa van! Nevelési tanácsokat és tapasztalatokat várok. Az én staffim most 11 hetes, nagyon szeretem és figyelek rá. :)Bárkit szívesen meghallgatok, akinek bármilyen története vagy elmesélni valója van ezzel a fajtával kapcsolatban..:)

2014. aug. 21. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
5 éves szukám van. Lakásban tartom, ami megfelelő életteret biztosít neki. Nagyon családcentrikus kutyák imádnak mellettünk lenni. Az enyém kiskorában rágott keveset a bútort szerette és néha a ruhaszárítóról is szedett le dolgokat. De leszokott róla. Nem mondom hogy nem kapott ki soha de amikor ok volt rá akkor és normálisan, már elég most csak szóval fegyelmezni. Az enyém el lett rontva azzal hogy kunyerál az asztal mellől, ezt ne engedd neki mert zavaró lesz később. Egyébként nem ugatós az enyém, ritkán vakkant ha olyat hall. Éber, de nyugodt fajta, legalábbis az enyém egy birkatürelmű kutya. Gyerek mellett nőtt fel, és lakik most is, úgyhogy tűr mindent tőlük, a határokig. Játékos természetű de gyengéden játszik, régebben volt durvább kicsit. A mozgást nagyon szereti, az enyémet ezzel lehet motiválni a legjobban. Van egy nagy terület ahol elengedem naponta kétnaponta, ott kitombolja magát. Behívható hála az égnek, erre is figyelj. Egyszer kiskorában szaladt haza, de itt lakunk egy sarokra szóval ha 500 métert ment egyedül. Bizonyos távolságoknál messzebb nem hagy. Kutyákkal barátságos, megfelelően szocializáld, hogy ne legyen semmivel gondja.
2014. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszi szépen a sztorit. Nagyon örülök,hogy ezt a fajtát választottam. Bár szeretnék a jövőben mellé egy társat, szintén kant. Nem tudom milyen fajta lenne mellé ideális. És a tiedet vitted kutyasuliba? Amikor pórázon vitted elöször húzott? Mikor szoktattad pórázra?
2014. aug. 21. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, Az enyém másfél éves, szuka. Nagyon nyugodt, barátságos kutya a süniken és macskákon kívül mindent és mindenkit imád, főleg a gyerekeket. Nagyon érzékeny lelkű, ha csak csúnyán nézek rá valami rosszaság miatt már meghúzza magát, egy-két anyai pofonon kívül sosem volt szükség komolyabb fenyítésre, első szóra ugrik minden körülmények között. Kertes házban lakunk, de kinti-benti a lelkem, bár csak akkor megy ki ha nincs sem túl meleg, sem túl hideg, és az eső sem esik :) Emellett természetesen járunk rendszeresen sétálni, meg hétvégenként ahogy időm engedi hosszabb túrákra is. Eleinte jártunk oviba, meg suliba inkább a szocializáció végett. Nagyon kellemes társaság, igazi macskaként bújik hozzám az esti filmezésnél, és olyan értelmesen néz rám ha magyarázok neki, hogy le merem fogadni minden szavamat érti is :)
2014. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!