Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis, hogy nem akar enni...

Normalis, hogy nem akar enni es inni a kutyam? Ma delutan hoztam haza ivartalanitasrol. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

30 oraja evett utoljara, 24 oraja ivott rendesen. Ma kb 1dl vizet sikerult vele megitatni.

Kaba, bambacska meg, de mar teljesen egyenesen jart akkor is, mikor kihoztam a rendelobol.

Csak ul szomoruan a helyen. Ha hagyom setalgatni a szobaban, csak el- vissza jarkal.

Azota mar pisi, kaki volt.

Kakinal viszont erolkodott, felek, nehogy felszakadjon a varrat, foleg a belsok.

A kulso varrat szep kicsi, ugy latom, eleg erosen ossze van varrva, bore kicsit be van gyurodve. Kb.3-2,5 cm-es es 3 oltes.


2014. aug. 21. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
enyém 3 napig nem evett utoljára :) nyugi kell egy kis idő amíg teljesen rendbe jön, mégis csak egy műtét.
2014. aug. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez normális. Szerintem holnap délután már fog inni és enni is egy keveset.
2014. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 huzoro ***** válasza:
48%

Normális!

Neked lenne kedved?

2014. aug. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegényként eléggé megviselte a dolog, ilyenkor általában lepasszolnak, kicsit összeszakadnak,meg kedvtelenek lesznek, de ne aggódj, hamar elmúlik. A lényeg, hogy mindig legyen előtte folyadék. Esetleg kedveskedhetsz neki egy kis húslevessel.
2014. aug. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól van már a kutyus?
2014. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, koszi. Hajnalban felkelt es megevett, megivott mindent, amit este elotte hagytam.

Onnantol kezdve mar semmi problema nincs es kimondottan jo etvagya lett.

Persze tudom, mivel nincsenek ivarszervek, kevesebb etelre lesz szuksege, de o eleg hiperaktiv es nem is tul vaskos, szoval orulok neki, hogy jol eszik.

2014. aug. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!