Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutyam tegnap lett...

Szuka kutyam tegnap lett ivartalanitva, mikortol engedhetem felugrani az agyra?

Figyelt kérdés

Szegeny most szobakennelben alszik itt mellettem, de mar ma reggel nagyon vagyakozott volna fel.

Most egy honapig kimelnem kell az ugralastol, tehat az agyra sem johet fel- le magatol, igaz?


2014. aug. 22. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel már a fájdalomcsillapitó kiment belőle, nyugodtan hagyd, csináljon amit szeretne, mert érezni fogja mikor elég. nyilván több kilóméteres túrára nem lehet még elvinni, de semmi baja nem lesz:)))
2014. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért kellet szegény kutyát ivartalanitani?
2014. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

# 2/2


mert egy felelős gazda ivartalanítja a kutyáját hogy megakadályozza a felesleges szaporulatot és az olyan betegségek kialakulását mint az emlő daganat, méh daganat, méhgyulladás.



Kérdező: még egy pár napig ne engedd neki hogy ugráljon, ha tegnap mütötték ma még kába lehet az altatótól, hogy ha azt veszed észre rajta hogy már rendesen eszik és virgonckodik, akkor engedheted neki, hogy nem kell nagyon ugratnia.


a cicám mikor ivartalanítottuk a fürdőszobába lett bezárva, még menni nem tudott rendesen, de már mindenképpen a szobába akart menni...

2014. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Teljesen jol van, csak feltem, hiszen megiscsak eleg nagy mutetje volt.

De az elobb kint setalt es felugrott az agyra.

Rogton levettem es visszatettem a kennelbe.

Azota alszik.

De kint pisiles kozben mar menne jatszani, ugralni, lesi az utcan jarkalo embereket..szoval jol van.

Csak a sebet feltem, nehogy baj legyen.

2014. aug. 22. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Én engedtem rögtön. Érezte magának, hogy húzódik, így csak akkorát ugrott, amekkorát tudott, óvatosan közlekedett, meg hát figyeltünk is rá. Volt, hogy csak az első két lábát tette fel, én meg feltoltam a fenekét :)


Egy hónapig miért kellene kímélni? A varratszedés általában 10 nap!

2014. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Sétálni is viheted, arra az egyre kell jobban odafigyelni, hogy a többi kutyával még ne játsszon, ne ugráljon velük. Főleg a 3. naptól kezdve varratszedésig, mert akkor már nem húzódik úgy neki és nem lesz olyan óvatos, mint az első 3-4 nap. De egyébként nem kell mozdulatlanul feküdnie :)

2014. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, ertem,szoval akkor nem himes tojas:)
2014. aug. 22. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!