Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti honnan ( webáruház vagy...

Ti honnan ( webáruház vagy bolt) szereztétek be a kutyatokkal a cuccokat ( póráz, tálka, stb. )?

Figyelt kérdés

Ha bolt akkor legyszi boltnevet írjatok

Ha webáruház akkor vagy nevet, de inkább linket ha lehet :)



2014. aug. 22. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi felszereléseket a fressnapfban szoktunk vásárolni, vagy neten kinézem (pl. a k9-nél, bendénél, stb.), aztán megpróbálom ismerős boltosoktól olcsóbban megvenni :) De a tenyésztőnk is árul és ad is dolgokat. Pl. az etetőtál tőle van, az egyik hám is, kölyökpórázt, nyakörvet kaptunk szintén a kutyával együtt...
2014. aug. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte fressnapfból mert nagyon közel van hozzánk. Ha arra jártunk akkor alphazooból is vettünk már pár cuccot, de én pl a bloompet-től is rendeltem már.
2014. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha bolt akkor Alphazoo és Fressnapf, ritkán térek be, csak ha a közelben van, egy-két cuccért. :)

De webshopokban sokkal gyakrabban vásárolunk! Igazából a kutyámnak ahány féle cucca van, annyi féle helyről való... Szóval rengeteg, a legjelentősebbeket leírom. :)

A [link] a kedvencünk! Imádjuk őket, törzsvásárlók vagyunk, mostanában ajándékot is szoktunk kapni a rendelések mellé. Innen rendelem minden hónapban a tápot és mellé mindig egy-két extra meglepetést is a kutyusomnak. A másik abszolút kedvenc a [link] . Talán innen van a legtöbb felszerelése a kutyámnak. Óriási nagy választék, főleg KONG termékekből, ami számunkra fontos, hiszen ez a kedvenc márkánk. Innen van a szobakennelje is, és még nagyon sok dolog, de a legtöbb játék. Harmadik helyre az [link] -t tenném, extra gyors a kiszálíltás, pedig szlovákiai magyarok csinálják, így nem is az országon belül van. Itt is nagy a válszték, bár játékokból silány a választék, nincs is innen sok dolgunk csak 1-2 labdaféle. De egyébként rengeteg dolog megtalálható, itt főleg a kutyakozmetikai részt szeretem, onnan viszont jelentőseket vásároltam! Ők voltak a top három, de ezenkívül rengeteget ismerek, és rengeteg helyről vásároltam már.

[link] (Főleg a vadászkutyás felszerelések miatt szeretem)

[link] (Nagy választék, tápokból is!)

[link] (Red Dingo termékek minden mennyiségben! Innen van egy pórázunk és egy nyakörvünk is. :) )

[link] (Elég csekély a választék, de itt találtam meg a tökéletes fekhelyet, amit a kutyám érkezése előtt legalább 3 hónapig kerestem..., valamint kapható Nylabone és egy pár "különlegesebb" KONG játék! Még ha nem is nagy a választék belőle :))

[link] (A választék itt sem nagy, de gyakran vannak akciók, néha benézek. Innen a felmosószert emelném ki, itt a legolcsóbb, és itt található meg mind a 3 illat. (Sanidog, Sanicat)

[link] (Akármilyen hihetetlen, de néha a Tchibonál is vannak kutyafelszerelések. Imádjuk, hiszen a legjobb minőség szinte az egész országban, kutyacuccoknál is! Néha érdemes benézni!)

Körülbelül ennyi, remélem kielégítő volt a válaszom. :D Tuti kihagytam 2-3at, de ha beírod a Google-be, hogy "kutyafelszerelés webshop", ezer félét kidob még, a legtöbbet még mi sem próbáltuk ki, mert általában kistestűeknek nagyobb a választék... Véleményem szerint viszont ezek a legjobbak!

2014. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Felszerelést a két kisállatboltból veszem, kaját a tenyésztőtől rendelünk.

Tálakat a 100 forintosban vettem neki, mivel ugyanolyan anyagból lehet kapni jó minőségű tálat, csak nem kerül 3x annyiba.

2014. aug. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapf, Alphazoo, vagy petissimo.hu, ahogy már előttem is írta valaki.
2014. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vadon Díszállat kereskedés, a Nyugati pu-nál van. Nem sok különbség van a fressnapfos árhoz képest, de a tuljasrác bármilyen kérdésünkre szívesen válaszol, ő ajánlotta a mostani tápot is, teljesen meg vagyunk elégedve vele. Ja és beviheted a kutyád/macskád, felpróbálhatod rá amit vennél neki, mi még jutifalatot is szoktunk kapni.
2014. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ABC.zoo
2014. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Most a Fressmapban vettem a tápot, mert elfogyott a 15 kilós csomag és azt csak rendelni tudunk, de addig is kellett valami. Kedves volt az eladó, mindent megmutogatott, elmondta melyik mekkora %-ban tartalmaz húst, melyik a jobb. Szóval meg vagyok elégedve.
2014. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi kisállatkereskedésből és majd nemsokára az abc-zoo.hu-ból fogok rendelni
2014. aug. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Eszter 78 válasza:
Pórázt, nyakörvet a boldog nyakörvtől ( [link] ) szoktam rendelni, játékokat alfazooban vagy freshnapfban, jutalomfalatokat a kutyának meg a Barfshopban ( [link] )
2017. szept. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!