Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha bolhas a kutyam es megfurde...

Ha bolhas a kutyam es megfurdetem, akkor benne marad? Es ha igen hogyan kell kiirtani?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
A bolha nem szereti a vizet, nem marad benne. Ha sikerül megfognod, a két körmöd között kell összenyomni(nem egyszerű). Na meg bolhaporral vagy permettel lehet elpusztítani a bolhákat, az emberre veszélytelen, a kutyában sem tesz kárt. A szer nevétnem tudom, kérdezd állatkereskedésben, vagy vegyianyag boltban.
2014. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bennemarad ha nem bolhairto sampon.kérj bolhairtot allatorvostol vagy lehet kapni allatpatikaban.mosd ki a fekhelyet alaposan. kend be vele a nyakat és utána legalább egy hónapig ne furdesd.én így szoktam.
2014. aug. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem, hogy a bolha szívós állat így a vizet is kibirjak.én a kezemmel alig bírom szét nyomni
2014. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bolhairtó samponnal fürdesd meg, és használj készítményeket, hogy ezt megelőzd. Én spot ont (Advantix) használok, amit a kutyus nyakára kell kenni. Az állatorvostól érdeklődj, milyen lehetőségek vannak még, és ha megfürdetted, a fekhelyét fújd le Neostomosannal.
2014. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!