Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pont ma egy éve halt meg a...

Pont ma egy éve halt meg a kutyusom. Ti mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kavarognak az érzelmek bennem. Bűntudatom van, hiányzik, szeretem, azt kívánom bárcsak itt lenne, hogy utoljára sétálni vihessem... Egyszóval tényleg felkavaró hogy egy éve elment.

Istenem, milyen jó kutyus volt :( Világ legjobbja!

Gyertyát gyújtottam neki és épp a könnyeimmel küszködöm.

Már jött a helyére új családtag, de még mindig annyira hiányzik.

Ti is meg szoktátok gyászolni a szeretett állataitokat? Esküszöm, mintha egy igazi, emberi családtagot veszítettem volna el.


2014. aug. 22. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor végignézegetem a képeket róla.. nekem is nagyon hiányzik a kutyusom:(
2014. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez teljesen normális én akkor sírtam amikor elszökött a kutyám (Beagle) és nem lett meg, de végül visszajött másnap reggelre és kiderült hogy csak szagok után ment és itthon jó neki =D ÉS természetesen egy idő után a kutyák is családtaggá válnak tehát fáj ha elveszítjük őket.
2014. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom 3 éve halt meg.Első kutyám volt. Eltemettem a kertbe, és kapott köré egy kis virágágyást, sírkereszttel, én minden évben a halála napján gyújtok egy gyertyát.

Nekem is nagyon hiányzott, de tudtam hogy jobb neki már fenn, nagyon öreg volt el kellett altatni, én fogtam mikor örök álomra szenderült. 5 hónapos korában mentettem és 13 éves volt mikor meghalt. Igaz nekem sokat segített hogy 2 hónap múlva ismét hoztam egy kiskutyát, őt egy erdőben találtam és rögtön tudtam hogy ő kell nekem.

2014. aug. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmit
2014. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elfogadtam, hogy elment. Bár nem ment egyik napról a másikra, iszonyú érzés volt ... Eléggé be is fordultam miatta. De végül elfogadtam, hogy ez a helyzet és ő már egy jobb helyen van. Sokszor eszembe jutnak a közös élmények azóta is. Így tartom életben az emlékét.
2014. aug. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5: Nekem már alig jutnak eszembe az emlékek róla.. Pár emlékkép van, de közelsem annyi, amennyi boldog pillanatra emlékeznem kellene.. Hiszen vele együtt nőttem fel. Annyi sok boldog percet okozott nekünk :) Kis drágám.


Ma már nekünk is van új kutyusunk, ez rengeteget segített :)

2014. aug. 25. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!