Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2.5 hónapős amstaff nem lát...

2.5 hónapős amstaff nem lát egy hónapig, mert külföldre megyek dolgozni 43/f. Nagyik, feleség, lányom foglalkozik vele. Tanitani, nevelni nem tudom, nem fog szét szedni, ha havonta egyszer lát?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Ismered te ezt a fajtát? Mondjuk ez hülye kérdés azt hiszem nem és te is az vagy aki divatmajmolásból vettél egy amstaffot. Nem fog szétszedni, miért tenné, ed nem lesz kezesbárány hiszen terrier fajta. Ezt a fajtát nevelni kell mert átveszi a falkavezérséget és cseszhetitek nem lehet koordinálni. S ha igazán szereted a kutyát akkor ha nincs rá időd akkor odaadod, elajándékozod olyannak aki tud vele foglalkozni ugyanis ez a fajta az átlagos kutyáknál jobban társasági centrikus. S még remélem hogy a kutya legalább tk-s és nem labilis idegrendszerűek a szülők.

Ja s nekem van egy amstaffom és foglalkozom velük tenyésztési szinten is, úgyhogy van némi tapasztalatom a fajtávl.

2010. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kan vagy szuka? Bár végülis tök mindegy, ahogy előző írta, falkavezért fog választani, és az nem Te leszel.Kutyák a család idősebb férfitagját választják falkavezérként.Nem hiszem,hogy egy nőneműt olyan nagyon el fog fogadni.Nem lesz könnyű.Nekem is terrietem van,de menhelyről,és én neveltem meg foglalkoztam vele,nem apu.Őt le se sz@rja.
2010. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
64%
Szerintem semmiképp nem fog szétszedni! Hozzánk köbö egy éve került egy amstaff kislány, akit nem is etetett a gazdája, gyakorlatilag az éhhalál szélén volt, amikor idekerült, és egész addigi életében meg volt kötve. Ma már bent lakik velünk, és imádnivaló!!És ha idejön a régi gazdája ugyanolyan kedves vele a kutya...(bár én legszívesebben be sem engedném, de sajna rokon)
2010. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!