Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kölyök?

Amstaff kölyök?

Figyelt kérdés

Különbféle okok miatt rám maradt egy közel 4hetes kölyök! Meg akarnám tartani, nem akarnám állatvédő menhelybe küldeni! Mindent megeszik amit csak adok neki!

Milyen oltásokat kell neki adni hogy egészséges maradjon, ne legyen semmi baja?

A tehén tej, nem boltban kapható, helyetesíthetné az anyatejet számára? Vagy elkapna valami betegséget?

Köszi a segítséget előre!


2014. aug. 24. 12:26
1 2 3 4 5 6
 31/56 A kérdező kommentje:

[link]


14hetes, holnap teszek még képet, ha van akit érdekel?!

2014. okt. 31. 19:07
 32/56 anonim ***** válasza:
Igen, érdekel, tegyél :)
2014. okt. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
tegyél, igen!
2014. okt. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos kutyus. :)

Viszont én ezt a láncos pórázt mindenképpen lecserélném. Most még nem okoz gondot, de ha kicsit nagyobb lesz a kutyus, és bármi miatt úgy adódik, hogy meglát valamit és ránt egyet, az ujjadat is simán eltörheti. Szerintem sokkal jobb a békesség, no meg egy egyszerű bőr, vagy szövet póráz. :)

2014. nov. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon szép a kutyus. Írtad, hogy kap néha junior tápot. Fontos, hogy míg kölyök, mindig junior tápot kapjon, ne csak néha, mert növésben van, szüksége van azokra a plusz vitaminokra, ásványi anyagokra stb. amik a junior tápban vannak.
2014. nov. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 A kérdező kommentje:

Köszi a dicséreteket! Igen szép kutyus lett belőle! Csináltam róla pár napja még képet. A füle, hát nagyok :D és úgy döntöttem hogy meghagyom így, nem csinálok vele semmit, amugy meg mikor fülel nagyon szépen áll!


[link]


[link]


[link]

itt várta a gazditól a kaját!


[link]


[link]

2014. nov. 20. 17:34
 37/56 anonim ***** válasza:

nagyon szép lett!

Mesélj róla milyen jellem, karakter!

Vagány, bátor, szófogadó, nyakas?

Azt látni hogy "füles" :)

2014. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

Hát, a jelleme az bátor, talán néha túságossan is, amugy nagyon szereti a gádáját, és családtagjait, szófogadónak szófogadó, de ha meglát egy macskát, vagy az 1éves tacskó kutyánkat akkor minden összedől (sajnálom már néha őket)

próbáljuk leszoktatni hogy ne "nyúzza" őket de nem mindig tud ellen állni. A bátorságát nem rég vettem észre, mikor a szomszéd kutyákkal (Skótjuhász, meg Labrador) mentünk együtt sétálni, semmi félelme nem volt.

TEszek még egy pár képet róla ma csináltam...

[link]


[link]


[link]


És még egy kérdés, ezt ma vettem rajta észre, ezen a képen látszik legjobban, hogy a füle hegye vissza pördül, az mitől lehet, és mit lehet csinálni vele hogy ne így álljon, gondoltam hogy beszélek állatorvossal ilyen ügyben, de előbb megkérdezném itt!

[link]


[link]


[link]


[link]


Különbem csak úgy szemléltetés képpen csináltam egy ilyen képet, hogy lássátok mekkora (12kg 4hónapossan)

[link]

2014. nov. 22. 13:15
 39/56 anonim ***** válasza:
Nagyon szép lett ;-)
2014. nov. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
jó izmos is
2014. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!