Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség domináns a kutyám!...

Segítség domináns a kutyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éves lesz az angol bulldogom.kisebbkorában is szófogadatlan volt. A kérdésem az hogy h szoktassam le a kutyám arról ha sétálunk kertesházak mellett hogy ne akarjon rárontani a kutyákra ugatás közben.nem hallgat semmire, nem lehet elterelni a figyelmét. Kutyaiskolába elmentünk de fojtó, szögesnyakörv használatát akarták alkalmazni én meg ezt nem szeretném.nagyon nem. Segítenétek valami módszert mondani vagy egy JÓ kutyaiskolát ajánlani? Előre is köszönöm hogy elolvasták.
2014. aug. 24. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Először is, jó lenne tudni merre laksz, mert így elég nehéz jó kutyasulit ajánlani. A kutyasuli mellett ott van még a házhoz járó kiképző is, mint lehetőség.
2014. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Békásmegyeren lakom
2014. aug. 24. 13:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem akarod a fojtót? Ez olyan mintha levest akarnál főzni, de nem akarsz hozzá vizet használni. Egy angol buldog nem pite, ha nincs elég kemény kezed hozzá, akkor kénytelen vagy eszközöket használni. Ha nem akarsz, akkor meg fogadd el hogy ilyen.

45 kilós lány vagyok, mégis le tudom nyomni a 24 kilós argentin dog kölykömet. És tudod miért? Mert nem adok neki választási lehetőséget! Megpróbálhat ellenszegülni... Ő jár vele rosszul, nem én. Fojtót használok, mert máshogy nem tudnék nála erősebb lenni. Egy jó kutyáért áldozatokat kell hozni. Nekem is fáj amikor húz vagy elránt, mégsem tartom őt gonosznak, ahogy ő sem tart gonosznak engem a fojtó miatt.

2014. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Hagyd, hogy a kutyasuliba megtranítsák, ha tényleg ilyen, amúgy meg én kutyasuli ellenes vagyok (meg rendes suli ellenes) de ilyenkor hagyd hogy ott tanítsák meg
2014. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4-es te ezt hogy gondoltad? Hagyja ott a suliban, hogy a kutya megtanuljon engedelmeskedni a tanároknak??!

A kutyasuli azért van, hogy a gazdit megtanítsa arra, hogy hogyan bánjon a kutyájával. Mi értelme lenni otthagyni?

2014. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem domináns, hanem neveletlen a kutyád. Volt pedig jó pár hónapod, hogy leszoktasd a nem megfelelő viselkedésről. Mégis, mire vártál?
2014. aug. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már megbocsáss, de mégis mit csináltál az elmúlt 9-10 hónapban, ha 1 évesen nem hallgat semmire?

Egyébként hallgass szerintem is a kutyasulis oktatókra, ha ők a folytót javasolják, akkor prábláld ki azt.

2014. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A Cerberost próbáltad már? Azt a kutyasulit nagyon dicsérik.
2014. aug. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek.nem szeretnék mentegetőzni de próbálkoztam nevelni természetesen ezért is voltam kutyaiskolában.utolsó köszönöm utánanézek.
2014. aug. 24. 15:34
 10/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
Ha egyedül nem tudtad megoldani, akkor egy kamasz kutyánál egy JÓL használt fojtó szükséges lehet! Szöges nem szükséges...hallgass az oktatókra, vagy hívj házhoz egy másikat
2014. aug. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!