Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért folyik a teje?

Miért folyik a teje?

Figyelt kérdés

A kutyámnak az összes ciciéből folyik a tej. Nem volt kutyával.De amikor mentem sétáltatni akkor ott volta egy kan kutya és az egy kicsit csinálta de nem hiszem hogy 5 perc elég lett volna hogy vemhes legyen. Palotapincsi és tacskó keverék.Már nagyon rég nem tüzelt. Meg van ereszkedve a hasa a nemi szervénél a has kemény.Mindig nyalogatja a nemi szervét.Vackot csinál.Mindig követ. Lehet hogy álterhes?


Létszi segítsetek! Nem szeretném hogy baja legyen.


2014. aug. 24. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

"Nem volt kutyával" A következő mondatod meg: "De amikor mentem sétáltatni akkor ott volta egy kan kutya és az egy kicsit csinálta"

Inkább vidd el orvoshoz szegény kutyát, ultrahangozzák meg.

2014. aug. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
77%
Lehet igen, hogy csak álterhes, de az is lehet, hogy tényleg terhes. Vidd el állatorvoshoz, ott majd megtudod, hogy mi van az állatkáddal:D
2014. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
oké köszönöm a majdnem értelmes választ
2014. aug. 24. 17:50
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a másodiknak (ő legalább normális)
2014. aug. 24. 17:51
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Képzeld 5 perc is elég lehet. Vidd orvoshoz, szerintem is... És máskor figyelj jobban, vagy ivartalaníts!
2014. aug. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
én normális kérdeztem nem igaz hogy itt ilyen gonosz emberek vannak. de azért köszi
2014. aug. 24. 18:32
 7/17 A kérdező kommentje:

és kb mikor lehet észre venni hogy vemhes. hanyadik hétben.


és mi a tünetek.

2014. aug. 24. 18:36
 8/17 anonim ***** válasza:
5 perc bőven elég volt szerintem. Ha folyik a teje és megnőtt a pocakja, illetve már meg is ereszkedett, akkor nagy valószínűséggel már elléshez készülődik. Igaz biztosat csak orvos tud mondani, mert így látatlanban csak találgatni lehet, hogy vemhesség vagy álvemhesség.
2014. aug. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
köszi a normális választ. Mennyit kell fizetni az állatorvosnál hogy meg ultrahangozza
2014. aug. 24. 18:59
 10/17 anonim ***** válasza:
Mikor történt,hogy a kan megprütykölte?
2014. aug. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!