Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudom megnevelni a pit...

Hogyan tudom megnevelni a pit bullom?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta voltak kutyáink mert apum és anyum is szerette őket nagyon, leginkább pit bull és Amstaffunk volt jelenleg van 3 kutyánk legöregebb a csivavánk 7 éves és 1 éves korától van nálunk nagyon okos kutya és nagyon szeresük de mivel kiköltöztünk a városból falura ezért gondoltuk itt már lesz helye egy nagyobb házőrzőnek is.Megvettük következő kutyánkat Amstaff-t ahogy nőt néha volt csak a seggére csapva és folyamatosan volt tanítva alap parancsokra meg hogy mit szabad és mit nem, nagyon intelligens kutya lett szóra megcsinál mindent amit akarok soha nem rossz ő jelenleg 4 éves lesz de néztünk interneten delfin kék amstaff-t találtam egyet de elégé fura eladó volt elmentünk kutyáért szüleit élőben nem láttuk de mutatott képet szüleiről de ugye azt mutat amit akar, kiskutya nagyon tetszett megvettük sikerült de elégé kicsi volt még mikor vettük annyira nem lehetett még rajta látni hogy mi lesz belőle és szerintünk ő nem amstaff hanem pit bull lett teljesen más lett mint az amstaff kutyánk pofa láb minden más de ennek ellenére szeressük őt is de ő nagyon agresszív lett nem bírunk vele nem tudjuk megnevelni ő rá hiába csapunk rá kicsit vagy nagyot ő élvezi oda jön és nyalakodik csóválja a farkát nem is érdekli jelenleg 8 hónapos hogyan tudnánk megnevelni hogy ne legyen ennyire agresszív? Mert olyanokat csinál hogy pl vannak állatok és széttépi a kacsákat tyúkokat neki megy a amstaff-nak aki kétszer nagyobb nála és az amstaff vissza sem támadja hagyja magát pedig kétszer nagyobb már teljesen sebes neki a nyakánál meg a pofájánál még mikor kisebb volt, volt olyan is hogy a 4 éves tesóm is megtámadta 3x fordult ez elő mondjuk a kistesóm provokálta de akkor is az amstaffal akár mit kezd veri vagy bármit csinál neki a tesómat soha nem harapta meg megtűri. Milyen tanácsokat tudtok nekünk ajánlani?Amivel legalább egy kicsit csökkenteni tudjuk ezt az agresszivitást? Mert ha most nem teszünk szerintem semmit se akkor lassan felnőtt emberek következnek, mink soha nem neveltük erre hogy támadjon valakit is. Hogyan neveljük meg valami tanács?Köszönöm szépen előre is!

2014. aug. 24. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vidd kutyaiskolába, ha nincs a közeletekben, hívj házhoz kiképzőt, aki otthon tanítja, és megtanítja nektek is hogyan bánjatok vele.
2014. aug. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
...a kistesód pedig tanítsd meg, hogy ne verje, és provokálja a kutyákat!!!
2014. aug. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Legalább egy életre megtanulod, hogy ilyen helyrõl, szaporítótól nem szabad kutyát venni...

Házhoz járó kiképzõ kellene, mert ha a másik kutyát támadja, a kutyaiskolában is agresszìv lenne a többivel szerintem. Látatlanban ebben nem tudunk segíteni, szakember kell.

2014. aug. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%
Ha magas a fájdalom küszöbe,csapkodhatod,viccnek veszi.Ha pit jellegű a kutya,az más kutyákat nehezen tűr meg.Hergelni meg nem kéne a tesónak egy kutyát sem,mert nem lesz jó vége.Keressetek kutyasulit,mert élőben kell látni a kutya viselkedését és nincs néhány mondatos recept ami megneveli a kutyád.
2014. aug. 25. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!