Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Németországban lenne kereslet...

Németországban lenne kereslet kutyasétáltatra? Ha igen mennyiért lehetne vállalni?

Figyelt kérdés
Mondjuk ilyen hirdetést lehet feladni neten? vagy büntetnek érte?

2014. aug. 25. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom kereslet lenne-e rá, de el tudom képzelni hogy sokan fizetnének érte, amennyire tudom, Angliában például működik a dolog.


Nem büntetnek érte, ha adózol belőle, a magyar szabályokból kiindulva. Ha végzel egy szolgáltatást amiről számlát adsz, annyit kapsz érte amennyi a számlán van, akkor nem vagy büntethető. Kivéve, ha törvényellenes tevékenység, vagy nem hiteles, formailag minden követelménynek megfelelő a számlád.

De ehhez vállalkozói engedély kell persze. Ezt nálunk így képzelem el, hasonló lehet külföldön is, érdemes lenne megérdeklődni.

2014. aug. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
kereslet van rá minden világvárosban, a gond ott kezdõdik, hogy nem egyszerû munkát találni vele... én new yorkról tudok nyilatkozni, itt egy átlag kutyasétáltató 20-50 dollárt kap 1 kutya 1 óra sètáltatásáért, a gyakorlottak boldogulnak egy idõben 3-5 kutyábal napi 8-9 órában, tehát brutál jobban keresnek mint egy szakmunkás. A gond az, hogy szinte csak beajánlással lehet ilyen melókat szerezni, hiszen leginkább elfoglalt üzletembereknek van erre a szolgáltatásra szüksége. Mivel ez azzal jár,hogy kulcsot kapsz a lakásaikhoz, ahol gyakran több millió dolláros értékek berendezèsek vannak. Ezért 100% megbízhatónak kell lenned megfelelõ ajánlásokkal, tehát nem annyi a dolog, hogy kijössz és feladsz egy újsághírdetést,hogy kutyát sétáltatnál...
2014. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh, utolsónak nagyon köszi.nem tudtam h kulcsot is adnak. az azért felelősségteljes dolog. mert ha vmi eltűnik,akár rám is foghatják.
2014. aug. 25. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!