Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 14 hónapos border collie-nak...

14 hónapos border collie-nak milyen premium tápot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Most járunk kutyasuliba, eddig Happy Dogot kapott, nagyon jól bevált, de gondolkozom rajta, hogy ha elkezdünk vele sportolni (terelésre vagy frizbire járnék fele) akkor talán jobb lenne egy komolyabb táppal etetni.


Eukanubára gondoltam, de sok negatívumot olvastam itt róla (pl fáj tőle a kutya lába). Britre is gondoltam, de az állatorvos lebeszélt. Illetve a royal canint állítólag hamar megunják a kutyák és egy idő után nem hajlandóak enni.

Mit javasoltok? (az ár nem számít)


2014. aug. 26. 19:16
 1/2 anonim válasza:

Esetleg próbáld ki az Acanát, illetve Orijent. Ezek a tápok vagy nagyon beválnak, vagy nagyon nem. Azonban minőségre sokak szerint a legjobbak M.O-n :) acana.hu orijen.hu

Olvass utána. :) Esetleg még a Taste Of The wild :) Az is elég jó táp. A Royal Canint felejtsd el! Azért az árért már sokkal jobb minőséget kapsz, ami jobb, és nem gabonával kezdődnek az összetevői. :) Én A Joserát ajánlom! Én is azzal etetek, rosszat senkitől sem hallani róla! Nézz utána! Az ára is elég jó. És van 1 kimondottan Fitness tápja! Remélem tudtam segíteni.

2014. aug. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2014. aug. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!