Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 honapos rottweilerre lehet...

4 honapos rottweilerre lehet fojtonyakkorvet hasznalni? Ha nem akkor mikortol lehet

Figyelt kérdés
2014. aug. 26. 22:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért is kellene fojtó egy kölyökkutyára?
2014. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 sippara ***** válasza:
61%
Ugyanazt tudjuk mondani, amit az elmúlt egy hónapban itt, és a facebook csoportban is elmondtunk: KERESS-FEL-EGY-KUTYAISKOLÁT.
2014. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%
Lehet, csak ésszel kell használni.
2014. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Persze, pláne a szöges lenne rögtön a legjobb... pffffff
2014. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hát. Fixre állítva. Igaz, a nagy buflák feje miatt , hogy átférjen rajta, nagyobbat kell venni,mint amekkora a nyaka. Így a nyakörv csúszkálni fog rajta.Ráadásul akár egy-két hónap múlva már nem is lesz jó a nyakörv, mert nő a feje.
2014. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Miért is akarod használni? Ha azért mert húz, akkor először azt kell neki megtanítani, hogy ne huzzon. Hogy megértsd: a folytó nyakörv olyan, mint a szervó kormány az autón.... de ha szervó nélkülit nem tudsz vezetni, a szervóssal is hiába próbálkozol, előszür megtanulsz vezetni, és akkor tényleg kényelmesebb a szervós.
2014. aug. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, nem lesz semmi baja, de azt is tudni kell használni, önmagában semmit nem ér. Úgy vegyél neki fojtót hogy viszed magaddal, és ott helyben felpróbálhatod rá. Elsőnek elég egy sima láncos, ha azzal megtanul szépen menni, nem kell a szöges.

Úgy sétálj vele, hogy ha húz, azonnal fordulj hátra vele, és menj pár lépést arra. Közben határozottan szólj rá, hogy nem szabad. Ha megállt, fordulj vissza, és menjetek tovább.

Sippara, milyen facebook csoport? Kíváncsivá tettél.

2014. aug. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a szoges nyakkorvnek en ellene vagyok egy kutyamnak se vettem szogeset sose. egy sima lancot vennek csak annyi idore mig igen megtanulja termeszetesen nem megfojtani akarom a kutyat nem azert vennem.
2014. aug. 27. 18:54
 9/17 A kérdező kommentje:
annyit nem tudtam hogy 4 honapos kuzyusnak lehet e. hasznalni is tudom:) volt egy ket eves rotim iszonyatosan huzott akkora erovel hogy csak na a folyto segitett (nem szoges)utana meg eldobtuk es tudtuk hasznalni a bornyakkorvet.
2014. aug. 27. 19:05
 10/17 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Miért lettem lepontozva?? Nekem bevált ez a módszer, akkor meg miért ne válna be másnál is? Az iskolában is ezt tanították.
2014. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!