Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kispest illetve környékén egy...

Kispest illetve környékén egy jó és megbízható állatorvost keresek! Ajánlana nekem valaki egyet?

Figyelt kérdés
kiskutyám rejtett herejüségben szenved szeretném megműteni, de nem tudom mennyibe kerül egy ilyen műtét, és persze, hogy mennyire komplikált, veszélyes a kutyusra nézve.
2010. jan. 16. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Eöry István
2010. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Kispesten lakom, a Dr Bubó rendelőt csak ajánlani tudom. Drága, de korszerű, jól felszerelt és én abszolút megbízom bennük. Nekem a szuka kutyán ivartalanították ott, és 100%-osan meg vagyok elégedve velük. Ha lenne kérdésed velük kapcsolatba szívesen segítek, bár a műtétről amit szeretnél elvégeztetni semmit nem tudok, de az ottnai dokikat tényleg csak ajánlani tudom.
2010. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!