Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szoktatok játszani a...

Mit szoktatok játszani a kutyátokkal?

Figyelt kérdés
Én az enyémmel labdázni szoktam, néha rongyozni is, de kb 5-10 perc alatt megunja és az kevés a lefárasztáshoz. :)
2014. aug. 27. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
bírkózás a legjobb,nem kell neki más :) 13 éves lány
2014. aug. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam vele, de akkor játékosan ugyan, de elkezd harapdálni, rágcsálni. :) nem kölyökkori fogváltás az oka, 10 hónapos lehet már, menhelyről hoztuk néhány hete.

De az ötlet amúgy jó lenne! Köszönöm. :)

2014. aug. 27. 17:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Apportírozás, mivel retriever ezért ez a favorit! :D Mivel még kölyök ezért fél óra alatt is simán lefárad, utána játékosan tanulunk, így azt is játékként lehet felfogni. Ja meg bújócskázni szoktunk csak az a gond, hogy nem sok helyre lehet nálunk bújni így nem túl izgalmas. :D
2014. aug. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Rengeteget fogócskázunk, ettől mindketten jól el tudunk fáradni. :D A nagy kedvenc: "itt a piros ott a piros" kutyás verziója, 3 poharat lefordítok 1 alá jutalomfalatot teszek, megkeverem, ő meg megkeresi. Ezzel agyilag nagyon jól lehet fárasztani a kutyát.
2014. aug. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 27. 18:21
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja és a fogócskát hogyan? Mert ha én kergetném őt, akkor leül egy idő után. :D Mintha bántani akarnám. Bár mentett kutya, szegénynek ki tudja milyen eőélete van. :) majd akkor futkározok én inkább előle :D
2014. aug. 27. 18:49
 7/12 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam, ha nagyon le akarom fárasztani, hogy a kert egyik végébe eldobom a labdát, a másik végébe meg én kezdek el futni, kezemben egy ilyen "rongydarabbal" (itthon alkotott kutyajáték). Akkor el kezd "üldözni", persze nem engem, de próbálja tőlem elvenni a rongyot. Ezt párszor eljátsszuk, hát én is elfáradok, de az ő nyelve is lóg! :)
2014. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként én kergetni is úgy szoktam, hogy valami játékot hurcolászik a szájában, és próbálom "elvenni". Amúgy nyugodj meg, ha csak pár hete hoztátok el, akkor bizony meg kell tanulnia játszani! Én 4 hónaposan hoztam el a kutyusom, és az elején le se tojta a labdát, valszeg sose játszott még vele. Azóta meg imádja. Bele kell jönnie. :)
2014. aug. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a lefárasztásra is.

Még gyúrunk egyébként a stabil behívásra, ha az megy, onnantól könnyebb lesz a dolog, mert szerencsére olyan környezetben élek ahol nyugodtan sétáltatható póráz nélkül, mert forgalom alig van, és zöldövezet, kutyabarát lakókkal. Csak még elszalad ha lekerül róla a póráz, és akkor hajlandó visszajönni ha látja hogy más irányba futok.


Köszönöm a válaszokat, majd bevetek 1-2 dolgot :)

2014. aug. 27. 19:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Klikkerezz vele :3 az en goldim imad tanulni :D...es amugy ha birkozom a goldimmal o is ragcsal meg harap de ilyen kis jatekosan semmi komoly,az enyem amugy 4eves de mindig ragcsal ha birkozunk:) neki ez a jatek :)
2014. aug. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!