Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet hatásosan leszokt...

Hogyan lehet hatásosan leszoktatni a kiskutyát a harapdálásról? Takarók, párnák, néha zokni

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amint a kutya a szájába veszi a kezünket és erősebben ráharap, a mutató és a középső ujjunkat összeszorítva határozottan pofozzuk meg a fangját (a pofa oldalsó része, ahonnan a bajszok nőnek), egészen odáig, míg abba nem hagyja a harapást és ekkor fejezzük be vele az adott tevékenységet, hiszen a kiskutya számára az a legnagyobb büntetés ha nem foglalkoznak vele."


Ha érdekel honnan másoltam be, itt van az egész:

[link]

Ez ma már kb a harmadik kérdés erről...

2014. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Hovarju ***** válasza:
100%
Nálunk az vált be, hogy elvettem tőle egy határozott "nem" kísértében azt, amit nem szerettem volna, hogy rágjon és a szájába nyomtam egy neki valót. Ha rágni kezdte agyon megdicsértem és játszottam vele egy kicsit.
2014. aug. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!