Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a labrador-v...

Mi a véleményetek a labrador-vizsla kutyáról?

Figyelt kérdés
Mik az előnyei és hátrányai? Egy hónapban kb. mennyibe kerül az etetése? Idős ember mellé lenne olyan társfélének de a gyerekek és az unokák minden nap lemozgatnánk és játszanának vele hiszen nagyon aktív mind a 2 kutyafajta! Meg lehet-e tanítani arra hogy ugrálni tilos?(azt hallottam hogy a vizsla ugrálós)Szerintetek jó választás lenne?

2014. aug. 27. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Labrazsla ???

XD

2014. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
még ugyancsak urgálós, és nem lehet letanítani az ugrálásról
2014. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Labrador-vizsla keverékről van szó?

Az etetés ára a táp minőségétől függ. Idős ember mellé szerintem nem megfelelő. Amíg kicsi és aranyos, lehet, hogy minden nap mennének az unokák játszani és sétálni vele, de szerintem ez nem lesz megoldható 12-15 évig. Idős ember mellé egy kevésbé izgága kutya lenne megfelelőbb.

Meg lehet tanítani, hogy ne ugráljon, mert minden kutyát meg lehet elegendő foglalkozással.

2014. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy ilyen gyorsan válaszoltatok!Akkor ezt még átgondoljuk de valószínűleg nem ő lesz a megfelelő kutya.
2014. aug. 27. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősömnek g.retriever-vizsla keverék van. Iszonyú mozgásigénye van, nagyon izgága. Sztem idős ember nem tudná elviselni.

Keressetek inkább egy kicsi, nyugis, csendes, bújós kutyust menhelyen. Tuti siker :)

2014. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!