Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen anyagú keritéssel...

Milyen anyagú keritéssel keritsem el a kertben a kutyákat?

Figyelt kérdés

Amstaffokról van szó, és szeretném őket egy, körülbelül 40 m2-es területre leválasztani őket, hogy mindannyiunknak jobb legyen az együtt élés. Én a legolcsóbb megoldást szeretném választani. Milyen kerités az amit nem tudnak puszta erővel szétbontani és olcsó is? Én betonacél hálóra gondoltam, vas oszlopokkal megmerevitve. Oszlopok vannak csak a hálót kell megvennem. Eddig ez a legolcsóbb megoldás de lehetne még olcsóbb is. Bocsi a sok rizsáért, meg azért mert angol billem van és nincs hosszú i-m.

Köszi a válaszokat!



#kutya #kerítés #elkerités #kutya kerités #kutya elkerités
2014. aug. 27. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Nevelés, napi sétáltatás, mozgatás, és csirkeháló. Szerintem ennél olcsóbbat nem találsz :)
2014. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" hogy mindannyiunknak jobb legyen az együtt élés"

Ezt megmagyaráznád?

Nem tudom elképzelni, hogy az jó, ha a kutyát kennelbe zárják. Mármint a kutyának.

A gazdinak nyilván lényegesen könnyebb.

2014. aug. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert ha kinn vannak a picik, akkor a kutyák is tudnak fejvesztve játszani a külön területükön. rosszul fejeztem ki magam, mert a lényeg az hogy a kicsik ne zavarják a kutyusokat játék közben és forditva. és ez nem kennel hanem egy elég nagy terület és az időjárás viszontagságaitól zárt hely, ahol mindannyian elférnek, az is körülbelül 20 m2, szóval nem egy kicsi lyukban kell élniük! És a kutyák külömben is meg vannak mozgatva amennyire kell! szóval nem fognak minden "szabadidejükben" ott futkozni azon a 40 m2-es területen. A lényeg az, hogy se ők ne tudjanak kijönni, se illetéktelenek ne tudjanak bemenni. Kerités ötletek?
2014. aug. 28. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen le vannak mozgatva, akkor miért akarnának kijönni? Komolyan nem értem, nekem pitem van, a kerítésünk sima drótháló, amit amúgy simán fel tudna nyomni, csak nem csinálja, mert nincs rá oka.
2014. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!