Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Buszon ( Kisalföld volan) van...

Buszon ( Kisalföld volan) van pótdíj fizetés ha kutyát viszek fel a buszra?

Figyelt kérdés

Es ha igen akkor mennyi?

Elolvastam a tájékoztatót, de nem találtam benne



2014. aug. 27. 19:09
 1/2 Hovarju ***** válasza:

a volán buszon lehet venni "kutya jegyet" A kutyára póráz szájkosár kell és jó ha tud viselkedni.


Ha kistestű és zárt boxban viszed, úgy emlékszem, akkor nem kell jegyet venni neki. És akkor szájkosár sem kell rá.

2014. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Kisalföld volánnál tudtommal a kutyajegy ára kb. a teljesárú jegy 50%-a. Igen, kell venni a kutyának jegyet abban az esetben, ha nem dobozban szállítod. Szájkosár persze kell rá. Ja és ne legyen fülig mocskos.

Van az a szabály is, hogy csak 1 kutyát szállíthatsz, de nekem 2 kutyám van, és nem tudok kettészakadni, a buszsofőrök többnyire jófejek, eddig mindig felengedtek, sőt volt, hogy a kisebbiknek nem is kellett kifizetnem a jegyét. :)

A buszon igyekszem mindig úgy helyezkedni a jószágokkal, hogy ne zavarjunk másokat - régifajta csuklós buszokon ez nem gond, egy csomó hely van, de ezeken az újfajta buszokon, ahol csak egy keskeny folyosó van a székek közt, elég gázos. A lépcsőn szoktam utaztatni őket, jobb híján.

2014. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!