Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fél éves border collie bírja...

Fél éves border collie bírja a hideget?

Figyelt kérdés
Be akarnám hozni, de nem engedi apám. Rengeteget foglalkozok vele, és nem tudom mi lesz télen.

2014. aug. 27. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A hideget kitűnően bírja, hiszen terelőkutya. :) Azt, hogy nincs gazdája társaságában, kevésbé.
2014. aug. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Egész nap kint vagyok vele, annyira jó lenne behozni, nagyon jól nevelt, de az istenért nem bírom meggyőzni apám kemény fejét.
2014. aug. 27. 19:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Legalább az előszobába engedje be apukád, ott nem sok vizet zavarna. Igazából én nem is ismerek bordert akinek télvíz idején -10-15 fokban kint kéne lennie..
2014. aug. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Szívesen várom a privát üzeneteket, nagyon tanácstalan vagyok.
2014. aug. 27. 19:51
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Kutyának nem a lakásban a helye. Pont. Ha van kenellje vagy mászkállhat az udvaron, jó ott is neki. Nekem ugyan nem borderem van, hanem kopóm, de hasonlóan sűrű a bundája, s az is jól tűri a hideget - -20 °C-ban is kint van. A kutyaház ha jól megvan csinálva (nem túl nagy, nem túl kicsi, nincs rajta óriási lyuk) és jó az elhelyezése, akkor könnyen felfűthető az eb testmelege által.
2014. aug. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kutyának a gazdája mellett a helye, főleg egy bordernek.
2014. aug. 27. 19:57
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Apukád miért nem engedi? Az én anyukám se engedi meg, hogy bent legyenek, ezért vannak olyan kutyáink, akik egy szélvédett helyen, kutyaházban simán elvannak télen is odakint. A border amúgy nem fog fázni, tényleg jó neki a gazdival, de nem fog belehalni, ha nem alszik veletek a házban. Ismerősömék bordere is kint alszik.
2014. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
13%
Érdekes, évszázadokon keresztül nem engedte be senki a kutyáját a házba, de most te azt állítod, hogy elengedhetetlenül fontos, hogy ott legyen melletted. Alátámasztanád ezt valamiféle tudományos bizonyítékkal?
2014. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

"A kutyának kint van a helye", "A kutya behoz mindent"

és a többi konzervatív felfogás. Azt észre se veszi, hogy csodaszép kutya, minden nap többször van fésülve és nagyon jól nevelt már most. Még esélyt se ad.

2014. aug. 27. 20:03
 10/21 A kérdező kommentje:
71%-os légyszíves, erre nincs szükségem. Pont az ilyen felfogású apám ellen küzdök.
2014. aug. 27. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!