Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fülatka lehet?

Szerintetek fülatka lehet?

Figyelt kérdés
Sajnos most egyenlőre nincs pénzem az állatorvosra,részletre meg semmit se ad.Szóval 3 éves kuvasz és a füle végén(kívül,nem a fül belsejében) a szőre össze van tapadva és ilyen fekete valami van ott neki(mintha sár lenne),de nem az.Talán 3-4 napja van neki,de az az érdekes,hogy a füleben beűl nincs semmi,ott tiszta.Mi lehet ez?Kezelem neki fokhagymával+olívaolajjal,gyógyszerre nincs pénzem
2014. aug. 27. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha belül tiszta a füle akkor nem az és észre venned mert akkor sokat vakarózik.
2014. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy ha összegyűrod a bőrét és rugalmas akkor pedig szintén kizárt, hogy az legyen
2014. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hol gyürjem össze?belül amugy rozsaszînes(kicsit zsîros,de kipuculom)
2014. aug. 27. 22:59
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
A nyakánal kell
2014. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hàt,nem is tudom,normàlisnak tünik,de akkor mi lehet?hogyan tudom eltüntetni azokat a fekete csomôkat?
2014. aug. 27. 23:23
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Jah, ha meg fennmarad a víz tetején az összekötött kezű-lábú asszony, akkor az azt jelenti, hogy boszorkány. Még valami egyéb okosság a magyar népmesékből?


Kérdező, egy képet tudnál ide linkelni a kutya füléről? Így látatlanba elég nehéz megmondani, de szerintem sem atka. Az atkás fül így néz ki: [link]

2014. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem engedi hogy a fulehez nyuljak,de majd reggel megprobalok.Ilyen biztos hogy nincs a fulebe,de nagyon aggodok.
2014. aug. 28. 00:33
 8/14 anonim ***** válasza:

6.

Nem tudom, hogy volt-e neked valaha haziallatod de ha igen az biztos, hogy nem volt ruhes mert akkor tudnád, hogy az milyen es nem csak a netrol keresett képpel okoskodnal.nekem az egyik macskám ruhes volt és ha összegyűrtem a bőrt a nyakán az úgy maradt és ez azt jelenti, hogy a bőr nem rugalmas ami nem normalis.és ha egy állat ruhes akkor vakarózik is.és azt is elfelejtettem irni, hogy ha egy állat ruhes akkor csomókban hullik a szőre.

2014. aug. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A fülatka a fül belsejében van,kávézacc szerű fekete pöttyök.

A fokhagymás kezelés mire van?:D Miért nevezed kezelésnek?

Az olívaolaj szintén nem kezelés.

Hagyd a fokhagymát meg az olajat a francba,semmi értelme.

Mosd meg a fülét és nézd meg mi van ott.Lehet,hogy csak sár.

2014. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Neten találtam fülatka ellen,hogyha fogkahymat es olivaoljata osszekeverej,akkor elvileg hatasos
2014. aug. 28. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!