Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám ha befekszik mellém,...

Cindy Luu kérdése:

A kutyám ha befekszik mellém, egy pár perc múlva elfordul, de úgy hogy a fenekét fordítja felém, ami nem igazán kellemes, főleg ha szellent. Miért csinálja ezt? (8 éves francia bulldog)

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat is, ha a kutya az ember lábára ül, felsőbbrendűnek érzi magát.

Lehetséges ez ebben a formában is?



2014. aug. 28. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán csak így kényelmes neki :)
2014. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is szeret így feküdni. Ilyenkor nekem dől, nekem támaszkodik alvás közben a hátával. Szerintem kényelmes neki, és ha fázik, akkor így jobban is melegíthetem, mintha csak a fejével bújna ide. Plusz szerintem biztonságérzetet ad neki ez a nekemdőlés. Szerencsére az én kutyám nem fingós.:D

Na mindegy, a lényeg hogy bízik benned és álmában is jól esik neki a kontakt a gazdival, ezért dől neked.

2014. aug. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az enyém most pont ezt csinálja. :D És fingik és horkol is.


Egyébként szerintem azért dugja az orrod alá a fenekét:

1, kényelmes

2, úgy mutatkoznak be egymásnak a kutyák, hogy a feneküket mutogatják. Alvásnál talán a bizalom jele.

2014. aug. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
enyém is ezt csinálja neki igy jó és azt hiszi neked is :) mindig a feneke van felfelé (nekem) ugyhogy ugy néz ki mindegyiknek ez a szokása :D
2014. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!