Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog halni? Bővebben lent

Meg fog halni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tegnap megellett a kutyám és mivel ez nem az első, ezért egyből szembetűnt, hogy az egyik kutyussal nincs valami rendben. Farkastorokkal született. Szerintem meg fog halni, mivel nem nagyon akar vagy tud szopni és hidegebb is, mint a többi kutyus. Lehet rajta valahogy segíteni vagy alapból is tud így élni?
2014. aug. 28. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Állatorvos.
2014. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Az állatorvos mit mondott? Gondolom, ha rendszeresen pároztatod és elleted a kutyádat, akkor állatorvos is rendszeresen látja.

A farkastorokkal született kutya nem tud szopni. Gyanítom, megműttetni nem akarod, akkor pedig a legjobb lenne mielőbb elaltattatni, megkímélve az éhenhalástól.

2014. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Igen, látja rendszeresen állatorvos, de eddig még nem született ilyen kutyus.
2014. aug. 28. 13:09
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos a szaporítás egyik átka,hogy beteg kiskutya is születik és elviszi a hasznod egy részét.Csak orvos tud segíteni.
2014. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha annyira a haszonra mennék, nem foglalkoznék azzal, hogy mi lesz a kutyussal..
2014. aug. 28. 14:07
 6/13 sippara ***** válasza:
100%
Ha foglalkoznál azzal, mi lesz a kutyákkal (akár a tieiddel, akár úgy a fajjal általában), nem szaporítanál. Paradoxon.
2014. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Most se foglalkozol,mert ide pötyögsz ahelyett,hogy az állatorvos már rég nálatok lenne.

Tudod,aki nem ahasára csapva szaporít orrba szájba,annál ellést követően max 24 órán belül ott az állatorvos,kötelező vizitre.

És nem a netre jön kérdezgetni,ha látja hogy nem eszik az egyik kölyök,hanem azonnal hívja a dokit.


Köszönjük,hogy gyarapítod a feleslegesen született (és meghalt) kutyák számát.Élmény ilyen "emberekkel" ugyanazon a bolygón élni....

2014. aug. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az okoskodást is. Egyébként beszéltem az állatorvossal és nem lehetett volna megmenteni, mindenképpen el kellett altatni szegényt. Meg ez öröklődhet is, ezért nem volt más megoldás.

Ez az az oldalt azért van, hogy kérdezzek, kérdeztem is.

2014. aug. 28. 16:39
 9/13 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem szaporítom orrba-szájba a kutyákat... Máskor is volt vemhes, igen. Láttam már kiskutyákat, ezért tudtam, hogy valami gáz van. Születésem óta van kutya a családomban, szerintem nem én vagyok az az ember, aki szándékosan vagy nem szándékosan akarja egy kutya halálát!

Itt befejeztem és nem kérek több kommentet!

2014. aug. 28. 16:54
 10/13 anonim ***** válasza:
A kutyád se kér szerencsétlen a szaporításból.
2014. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!