Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a fiatal (...

Mi a véleményetek a fiatal ( 18-25 ) év közötti kutya tenyésztőkről?

Figyelt kérdés
Akár ha nem is ismertek olyat.
2014. aug. 28. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy nagyon "profi" évfolyamtársam, aki már középiskolásként kezdett bele a tenyésztésbe. Le a kalappal előtte! Pontos, precíz, felelősségteljes tenyésztő volt, már amennyire "egyszerű" kutyatulajdonosként meg tudtam ítélni. Pedig a rokonságában nem is volt szakértő segítsége, "első generációs" tenyésztő volt.
2014. aug. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon is lehet az ember jó tenyésztő, ha áll mögötte valaki nagyobb tapasztalattal. Amikor én tenyésztettem (nem kutyát), mindent egyeztettem előtte ismerősömmel, felbecsülhetetlen tanácsai voltak, neki köszönhetően nem sikerült semmit elcseszni :) De kútfőből lehet az ember akár 60 éves is, ha a tapasztalatai vagy a motivációi nincsenek rendben, akkor sem lesz soha igazi jó tenyésztő.
2014. aug. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahol el kell kezdeni.
2014. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 2-t is ismerek, bármikor vennék tőlük kutyát, ha az adott fajtáért rajonganék :)
2014. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!