Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket mennyire zavarna, ha...

Titeket mennyire zavarna, ha a párotok puszilgatná a kutyáját?

Figyelt kérdés

A barátomat zavarja, hogy ha megpuszilom a fejét a kutyámnak mert szerinte nem higénikus és gusztustalan. Ha megolelgetem akkor is szól, vagy csak néz rám és látom hogy zavarja. (Azt nem hagyom hogy a számat megnyalja mert az szerintem is undi) Szerinte nem kell ennyire foglalkozni egy kutyaval, mint amennyire en teszem. Nem hanyagolom el a baratomat se, szoval feltekeny nem lehet ra.

A kutyám a szobamban alszik az ágyam alatt vagy mellett. Az ágyra nem engedem fel. Tiszta kutya. Néha feláll az ágy oldalara es nyalogja a kezem, sokszor erre ebredek. Ez is zavarja a baratomat.

Nem értem miért zavarnak ezek a dolgok sok embert, szeretem a kutyámat. Tényleg zavaró okok ezek? Más nem csinálja?

20L


2014. aug. 29. 00:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Hát nézd, én már jóval elmúltam 20, a mai eszemmel az ilyen pasi abban a pillanatban mehet a búsba. ;)

Jó kapcsolatot csak olyannal lehet kialakítani aki hasonló módon viszonyul a kutyámhoz, szereti, törődik vele, és ha nem is puszilgatja, de nem vág pofákat ha én megteszem.

2014. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
Én is szoktam a kutyámat ölelni es puszilgatni a fejét szerintem ez aranyos.persze a szájra nyalast én sem engedem van egy bizonyos határ.de ha a kezemet megnyalja az nem gond.és ha tiszta akkor miért baj ha megpuszilom vagy ölelem?
2014. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Gipsz Jakab0202 válasza:
82%
Szerintem egyáltalán nem kéne hogy zavarja.Szerintem ez nagyon aranyos:))
2014. aug. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Mi mind a ketten puszilgatjuk a kutyánkat.
2014. aug. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Nálam már cuccolhatna is az ilyen.

Két kutyánk van.Egyik a férjemet választotta főgazdinak,másik engem.Mindkettő mellettünk alszik.Férjem ugyanúgy puszit ad mindkét kutyának,mint én.Az Ő kutyáját(mi már csak így mondjuk,pedig mindketten egyformán foglalkozunk mindkettővel és egyformán Imádjuk őket)nagyon rossz körülmények közül mentettük,férjem konkrétan az ágyban eteti és itatja a lelki sérült kutyáját.

Szóval egyikünk sem normális :)

2014. aug. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
mindketten imadjuk a kutyankat, egy szobaban is aludtunk vele. olelgerem, arccal is hozzabujok. de puszit bem adok es orulok, h a ferjem sem...
2014. aug. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
82%
A kutyámat és a macskámat is puszilgatom. Akinek nem tetszik, csomagolhat.
2014. aug. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

4 éve vagyunk egyutt, és a kutyus 7 hónapja van meg. Biztos zavarja, hogy nem egyedul vele foglalkozok. Meg hat a kutyus miatt sok helyre nem tudunk elmenni mert sokszor nem tudom itthon hagyni.

Ha friss lenne a kapcsolat akkor biztos szakítanék, de látom a barátomon, hogy próbálja elturni/elnézni ezeket a dolgokat.

Nekem termeszetes hogy szeretem az allataim es ki is mutatom, de eleg sok embernek nem tetszik.

2014. aug. 29. 00:33
 9/21 anonim ***** válasza:
82%
Nálam alap hogy csak olyan pasival jövök össze aki úgy szereti az állatokat ahogy én. Szerencsére találtam is ilyet. Akinek gusztustalan lenne hogy puszit adok a kutyámnak/macskámnak/patkányomnak/akármimnek azzal hosszú távon nem terveznék mert nem tudnám elviselni.
2014. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%

Később még lehetnek komolyabb konfliktusok a kutya miatt.

Nekem az a szerencsém,hogy a férjem imádja az állatokat.A lóversenypályán jöttünk össze,ahol mindketten a versenylovakat gondoztuk.

2014. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!