Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden nap kaphat csontos...

Minden nap kaphat csontos húst egy 13 hetes kutya?

Figyelt kérdés

Nyers étrenden gondolkodtam,hogy elkezdem.Csontos húsnak farhátat vagy csirkeszárnyat kapna.Mehet neki minden nap?

Mert sima húst is adnék mellé.


2014. aug. 29. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Hát én nyers húst nem adok a kutyámnak mert félek, hogy férges lehet persze a csirkével nem de azt meg azért nem kap mert allergiás ra.
2014. aug. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
igen mehet. Ez az étrend lényege is.
2014. aug. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%
A szárny nem szilánkosan törő csont?
2014. aug. 29. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A főzéstől törne szilánkosra, ha nyersen kapja a szárnyat akkor nem fog.

A szárny szerintem jó ötlet, de a farhát nem túl kemény még neki? Én a mell csontot, szárnyat, esetleg lábat hallottam kisebb kutyáknak, de reméljük jár erre a tapasztaltabb Barfos is.

2014. aug. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fann120 válasza:
15%

Szia

Először is inkànn farhàtot adjál neki mivel lehet,hogy most mèg nem allergiàs rá de könnyen az lehet ès nyersen amùgy se nagyon adj neki!!

2014. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kaphat minden nap csontosat, de ügyelj az arányokra. A székletén és azon, ahogy fejlődik, fogod látni, hogy megfelelően táplálod-e. Nem írtad, hogy BARF vagy PREY szerint etetnéd-e, de mivel zöldségről nem írsz, gondolom inkább PREY.
2014. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát kapna zöldséget is vagy gyümölcsöt,de kevesebbet mint a Barf-ban.
2014. aug. 29. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!