Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya fajtát legérdemes...

Melyik kutya fajtát legérdemesebb tenyézteni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 06:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
7%

A Retriverek-ért mindenki rajong (persze vannak kivétek, mint pl én) és ezért azt sokan veszik.

De a kistestűeket is nagyon sokan veszik dísznek.

Viszont ezt izléstől is függ, mert egy vadász nem vesz egy Goldit. Azt hiszem, hogy azok inkább a Dog-okat szeretik (úgy tapasztaltam tatám esetében).

Szóval ízléstől is függ, mert egy kisgyerek inkább a Csivavát venné meg, minthogy a Bulldogot. De persze ez is ízlés.


Amúgy a kérdésből nem derült ki, hogy mire gondolsz az "érdemes" szó alatt. Az árakra, vagy a külsőre? Mire?

2014. aug. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
0%
[Javítsatok ki ha tévedek]
2014. aug. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 sippara ***** válasza:
90%
Azt, amelyikhez értesz, amelyiket évek óta figyelek, amelyikbe szerelmes vagy. Emberileg. Anyagilag egyiket sem.
2014. aug. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
olyanra gondolok ami ugymond stapabíró kutya.
2014. aug. 29. 10:08
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen hozzám állással egy-két sem…

Tudod ez mi munka?

Mi pénz? És sosem térül vissza.

Három nem vagy szerelemes bele se kezdj

2014. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 Akiteki ***** válasza:
100%

Strapabíró, tehát nem kell sokat foglalkozni vele, csak ontja a kölyköket.

Ilyen szaporítóból van elég, nem kell újabb.

2014. aug. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ha nem ismertek nem kell itélkezni ha azt se tudjátok ki vagyok. az ilyen tarcsa meg magànak. imàdom az àllatokat és képzeld te sz**rhàzi tudom mi az a munka. és lehet többet dolgoztam mint amenyit te fogsz valaha!!! a kutya azért kell mert szeretem az állatokat és szeretnék tenyészteni. csak arra voltam kivàncsi még fajtàval érdemes amék nem olyan ami hamar betegszik.
2014. aug. 29. 10:51
 8/38 Akiteki ***** válasza:
100%
Jó úton haladsz, máris kibukott a szaporító stílus.
2014. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%
Köszi, van elég szaporító a fajtádból, nem kell még egy. Ha szereted az állatokat menj el egy menhelyre önkéntesnek, azzal legalább szerzel egy kis emberséget.
2014. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező! Ne hallgass ezekre a bunkókra! Sokan unatkoznak - na most tessék le fognak ugatni, mert nem ellenezlek - Ha kedved van kutyát tartani és ahogy látom jól nevelnéd (amúgy első vagyok), akkor én valami Dog-ot ajánlanék neked. Vagy épp Pulit vagy esetleg Német Juhászt.

És ez a sz**házi kifejezés enyhe volt, mert ok nélkül becsmérelték a munkádat.

2014. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!