Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez a kutya fajtati...

Szerintetek ez a kutya fajtatiszta, vagy inkább csak fajtajellegű?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kép alapján nem lehet 100%-osan megmondani, csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi.


1.kép: [link]


2.kép: [link]


3.kép: [link]



2014. aug. 29. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Fajtatisztának tűnik így elsőre, de sajnos a német juhásznál már az isten se tudja, annyira túl vannak szaporítva szegények...
2014. aug. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha van tk-ja, fajtatiszta, ha nincs, németjuhász jellegű keverék.
2014. aug. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tudom, de írtam, hogy VÉLEMÉNYEKRE vagyok kíváncsi. Arra, hogy ha valaki (aki átlagnál azért jobban ért a kutyákhoz) meglátja, az mit gondol első ránézésre. Az nem vélemény, hogy ha van tk-ja akkor fajtatiszta...ez tény.

(Egyébként ha arra lennék kíváncsi, hogy tényleg fajtatiszta-e, akkor már megkérdeztem volna a gazdájától) :)

2014. aug. 29. 10:46
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is fajtatisztának tűnik. Külön szép benne,hogy nem csapott a hátsó része! :)
2014. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Ezt így nem lehet megmondani.

Egyébként meg nem mindegy? Ha keveréknek nézik akkor már nem is szereted?

2014. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Én fajtajellegűnek néztem, de az első jól írja: túl vannak szaporítva a német juhászok.
2014. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös. Nem tudom, hogy feltűnt-e, valószínűleg nem, de nem az én kutyám. És elég szégyen, hogy felteszek egy kérdést kíváncsiságból, és egyből ilyeneket írnak egyesek...
2014. aug. 29. 11:04
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ő egy nagyon szép németjuhász.
2014. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet bármi. Keveréknél is van olyan, hogy az egyik fajta nagyon erősen kijön rajta.

Lehet munkavonalbeli is. A munkásoknál nagyon sok kutya van, amire fotó alapján bárki ráfoghatja, hogy keverék.

2014. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%
És hova van leírva hogy nem a te kutyád? Meg egyébként is, mit rakosgatod ide más kutyájának a képeit? Inkább ez a szégyen xd Nem tök mindegy neked hogy más ember kutyája fajtatiszta-e vagy keverék?
2014. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!