Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mihez kezdjek vele?

Mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
de a tesómra hallgat!ugyebár tudjátok h nekem már van egy keverékem 3 évesen kaptam akkor a tesóm 8 éves volt és a kutya egyszerűen nem hallgat rám ha hazajövök odasétál hozzám és ennyi ha a tesóm kinnvan nem is foglalkozik velem próbáltam tanitani de az sem érdekli nem tudom mi tévő legyek számára én egy levegő vagyok csupán a tesóm meg ezzel is heccel ezt szokta mondani mikor faképnél hagy a kutya es a tesómhoz rohan :"Látod?Ennyire szeret téged (aztán kiröhög)" és akkor legszivesebben elsülyednék a mélybe mit tegyek?segitsetek ,köszi
2014. aug. 29. 18:28
 1/5 KGabi0000 ***** válasza:
Szerintem legyél vele nagyon kedves,sokszor adj neki falatkát is,persze csak ha jól viselkedett,vidd el sétálni,játssz vele,beszélj hozzá kedvesen.A lehető legtöbbet legyél vele,de ezek közül a séta és a jutalomfalat a legalkalmasabb arra,hogy megszeressen legalábbis szerintem.
2014. aug. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,de én mindig adok neki jutifalatot de a tesóm nem és mindig hozzá megy és a tesóm csak néha megy ki hozzá és őt mindig jobban szeret én a kutyát minden nap kiengedem sétálni viszem ( a pórázt húzza mint az őrűlt) tápot aok neki ülni naghy nehezen megtanitottam de ha kedvesen beszélek hozzá akkor meg rám se bagózik
2014. aug. 29. 18:42
 3/5 A kérdező kommentje:

és még egy dolog :nincs ivartalanitva

+1 dolog állandóan szökik

++1 dolog tudom h azér szökik el mer nincs ivartalanitva és ő szerint ez jó buli h csatangol és keresi a szukákat

2014. aug. 29. 18:44
 4/5 Moroi ***** válasza:
Kerlek nezd el nekem hogy nincs ekezet :). Nos, ne engedd neki hogy kimaszkaljon, mert mi lesz ha osszverekedik egy masik kutyaval? Vagy megtamad valakit? Vagy csinaktassatok meg a keritest vagy ivartalanitsatok! Etesd te es jobban fog rad figyelni. A tesotad meg rugd fel valahova :D (vicceltem nincs eroszak!) Illetve a huzas problemat egyszeru orvosolni, ha nagyon huz, hatarozottan mond hogy nem es abban a pillanatban allj meg. Vard mig megnyukszik es mehettek tovabb. Lehet hogy csak 6 kell de az is elofordulhat hogy az egy oras setabol 2 lesz. A masik lehetoseg hogy a megallas helyett megfordultok, ujra meg ujra És egy ido utan rajon :) remelem segitettem :)
2014. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi:-)
2014. aug. 30. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!