Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen egy golden retriever?

Milyen egy golden retriever?

Figyelt kérdés
Illetve lehet, még nem biztos. Mekkora kutyaház kéne neki? Sokat ugat? Ássa/kaparja a kertet? Kutyasuliba mennyit kell vinni? 130cm a kerítésünk, ezt át tudja e ugrani (szoktak e így elszökni)?
2014. aug. 30. 12:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Addig ne akarj kutyát, amíg nem tudod rendesen leírni a nevét!

És ezek az adatok fent vannak a neten... De persze, minek is írnád ki, és törnéd a fejed, ha mások utánajárhatnak.

2014. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A 130 centis kerítést át tudja ugrani, de a szökés ivartalanítással és megfelelő foglalkozással kiküszöbölhető.

Kutyasuliba annyit kell vinni, amennyit szükséges.

Az sem mindegy, honnan veszed: tenyészeteket keress,ne a jófogáson stb oldalon keresgélj.

2014. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Szabó Éva Györgyi ***** válasza:
100%

Egy tenyésztő tud a legtöbben elmondani erről a fajtáró. Bátran kérdezz egyet!


[link]

2014. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

mert akkor hogy van leírva a neve?:D és képzeld kerestem meg találtam csomó dolgot de ezekre nem kaptam választ:D

Köszönöm segítőkészséged!

2014. aug. 30. 12:46
 5/17 anonim válasza:
100%

Számomra a legjobb fajta a golden.

Nekünk kb. 1,5 négyzetméteres a kutyaház, kennel nincs, mindig szabadon van az udvaron.

Nagy a mozgásigénye, arra mindenképpen oda kell figyelni.

Nem vittem kutyasuliba, szinte minden számunkra szükséges parancsot meg tudtam tanítani neki, sokat foglalkoztam vele,okos és szófogadó.

Néha kicsit lusti :)

Ha nagy az udvar, sokat sétáltatod, lefárasztos, nem akar majd elszökni, illetve szerintem akkora kerítést nem tud átugrani.

2014. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%
A neve az, hogy Golden Retriever. Legalább tiszteld meg azzal, hogy nagybetűvel írod.
2014. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ismerősöm találta és lehet befogadnénk. Keverék kutyus igazából de goldira hasonlít:)

Köszönöm a normális válaszolóknak.

2014. aug. 30. 12:47
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
sok sikert és magyarul kisbetűvel írjuk az összes fajtát! Angol szövegekben írják csupa nagy kezdőbetűvel! Tehát jól tudtad, kedves kérdező. Ha keverék kutyus, akkor nem annyira a fajtaspecifikus dolgoknak kell utánajárnod, hanem a kutyatartásnak általában. A keverékek általában sok mindenhez értenek egy kicsit, semmiben nem olyan speciálisak. Kitűnő családtag lehet belőle!
2014. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Első és hatodik válaszadó!

Golden Retrievert is írt a kérdező!


Kérdező!

Fogadd be a kutyust, ha el tudod tartani, és mindent meg tudsz neki adni, amire szüksége van!

2014. aug. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

9-esnek:

Kisbetűvel írta -.- Ami elég nagy hiba, ha azt vesszük, hogy egy szép kutyáról és egy szép nyelvről beszélünk.

2014. aug. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!