Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem sajnáltátok, hogy a...

Ti nem sajnáltátok, hogy a kutyátok kint kellett aludjon?

Figyelt kérdés

Mármint 8-10 hetesen amikor elhoztátok nem sajnáltátok hogy kint kell aludjon a hidegben?

Nem kell irni hogy van szigetelt kutyaház, meg be lehet rakni neki pokrócot meg mindenfélét, mert én is tudom.



2014. aug. 30. 21:20
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Éjszaka nem sírt a garázsban, hogy be volt zárva ? :)
2014. aug. 30. 21:41
 12/23 anonim ***** válasza:
8-től 15 hetes koráig bent aludt (kb 1,5 hónapot). Mostmár kint alszik és köszöni szépen nagyon jól érzi magát. Kb. 3 napig nyüszîtett olyan 5 percet max lefekvés előtt aztán ment aludni. Hétfőn lesz 18 hetes, mostmár tudja a dolgát. Ahogy hazaérünk az esti sétaból (ami kb egy óra szokott lenni de van hogy több) egyből megy aludni a kis helyére a teraszon. :) Mivel abszolút kint tartható fajta ezért nem sajnáltam soha, tudom hogy nem fázik meg mínusz 10-ben se :) este le van fárasztva, alszik reggelig. Első hetekben direkt nem szokatlam ki mert meg vártam amíg teljesen beilleszkedik. Azért fontos hogy kiskorában szokasd ki mert utána sokkal nehezebb lesz!
2014. aug. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
9-es vagyok.Kérdező, nem nem sírt.Eleve későn mentünk be tőle (este 10-11 kor), reggel pedig amilyen korán csak tudtunk kiengedtük.Majd napközben a garázs félig nyitva volt, s akkor nyugodtan bírt mászkálni.Nem síros kutya, és sosem volt az.Nyugodt, s nem tehettünk mást, mivel a házon fél, vagy 1 méteres jégcsapok lógtak, amik bármikor ráeshettek volna az éjszaka közepén.És napközben is kb. mindig a garázsban volt, megszokta.Most már nincs rá szükség, van egy kis "házikó" féleség a kertünkbe, ahol van a kutyaházuk, meg minden.Az anyukám annyira imádja Őket, csoda hogy még nincsen légkondijuk, és padlófűtésük. :D
2014. aug. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nekünk nincsen garázsunk, csak egy pince féleség. Szerintetek télen jó helye lenne ott ? Persze beraknák neki pokrócot, meg fogok venni neki kutyaruhát (nem divatból), mert félek hogy megfázik.
2014. aug. 30. 23:07
 15/23 anonim ***** válasza:
kutyaruhát ne vegyél, egyszerűen jól szigetelt, meleg helyet kell biztosítani neki. De nálunk bent lakik az eb, így nem sajnáljuk. :)
2014. aug. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igen, de nappal úgyis kijönne a házából, és félek hogy megfázik. Ezért kell a kutyaruha:)
2014. aug. 31. 03:20
 17/23 anonim ***** válasza:
Nem fog megfázni. Milyen fajta?
2014. aug. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Az első kutyánk 5 hónapos koráig bent aludt (nappal kint volt), aztán minden átmenet nélkül kint altattuk. Még hetekig kaparta az ajtó és nyüszített, de nem foglalkoztunk vele, végül megszokta. Amióta felnőtt, azóta csak rajtunk múlik, hogy kint vagy bent szeretnénk, hogy legyen, nem csinál belőle problémát. A második kutyánkkal még ennyi baj se volt, mert a felnőtt mellett nem érezte magát egyedül kint se.
2014. aug. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Kutyaruhát NE VEGYÉL!!! A legkisebb nedvességtől is átvizesedik és a kutya attól fog megfázni!!
2014. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kutyaruhát adhatsz rá, de ha adsz is, akkor is csak éjjelre.Mert télen belemegy a hóba, a ruha vizes lesz...Mi is csak éjjelre adunk rá (télen), akkor úgy is a házában van.Az a lényeg hogy legyen egy jól szigetelt kutyaház, benne szalma.
2014. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!