Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem sajnáltátok, hogy a...

Ti nem sajnáltátok, hogy a kutyátok kint kellett aludjon?

Figyelt kérdés

Mármint 8-10 hetesen amikor elhoztátok nem sajnáltátok hogy kint kell aludjon a hidegben?

Nem kell irni hogy van szigetelt kutyaház, meg be lehet rakni neki pokrócot meg mindenfélét, mert én is tudom.



2014. aug. 30. 21:20
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én is csak éjjelre gondoltam :)
2014. aug. 31. 16:51
 22/23 anonim válasza:
A labrador kutyusomat 8 hetesen hoztuk el. 13 hetes koráig a pincénkbe minden este levittük. Volt egy kis számára elkerített rész pokrócokkal kibélelve. Így biztos lehettem felőle hogy jó helyen van. :)
2014. aug. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az en szuka borderem meg mellettem alszik. Jah, semmi gaz nincs a falkavezerseggel, tisztel, imad, en is imadom ot, nagy pajtik vagyunk, nagyon eros a kotelek. Tudom, hogy sokan odzkodnak ilyen-olyan okobol, de en igy dontottem es kesz. Semmi baja nem lesz amugy kint a kiskutyanak, nagymamameknal lattam 26 ev alatt 4 kutyat elni, ebbol 3-mat szep kort megerni, mindig jol megvoltak. De en amugyis lakasban tartom, nem kertesben.
2014. szept. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!