Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Labrador kölyökkutyát szeretné...

Labrador kölyökkutyát szeretnék de honnan?

Figyelt kérdés
Neten nézelődtem és van 3 oldal amit rendszeresen látogatok. Mindenféleképpen ingyen szeretnék kiskutyát és az sem fontos hogy fajtiszta legyen. Egyszerűen nekem a labradorra hasonlító (külső vagy belső) kutyák tetszenek. Szinte az összes nagyobb menhelyet végig néztem. Neten, 2 napja, e-mailben írtam 15 embernek is de eddig egyik sem válaszolt. Ilyen megbízhatatlanok az oldalak vagy egyszerűen csak az emberek szórakoznak? Szerintetek érdemes várnom az üzenetekre? Esetleg ha tudtok valahol ilyen kiskutyákat küldenétek privát üzenetet? (nem szeretnék reklámozni, ezért kérlek erre benneteket)

2014. aug. 30. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Talán meg is találtam a megfelelőt!:) Most várom a hirdető válaszát...
2014. aug. 30. 22:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Júj melyik lesz az? :D
2014. aug. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte minden második kutya Labrador keverék, szóval könnyen találsz majd magadnak, ha meglátogatsz egy menhelyet :) Van fekete, sárga, és csoki színű is, mindenhol. Esetleg a fajtamentés oldalát is nézheted, hátha találsz neked tetsző kutyust ;)
2014. aug. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. aug. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Melyik left?
2014. aug. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!