Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám válogat, mit csináljak?

A kutyám válogat, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Eddig Royal Canint kapott, szépen meg is ette. Napról napra kezdett egyre kevesebbet enni, majd amikor már tényleg szinte az egészet otthagyta, vettem neki Eukanubát. Egyenlőre fél adagokat, de eszik, azt is úgy "tömködni" kell belé.

Tipp? Esetleg valami finomság amit ha közé keverek megeszi az egészet?



2014. aug. 30. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell hagyni.. Ha éhes lesz megeszi. Egyébként az én kutyám is ilyen volt. Heti 1x 2x kap házi kaját, azóta nincs ilyen gond :) Esetleg próbáld meg beáztatni, nekem az is segített :)
2014. aug. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legbeváltabb módszer: etetésnél tedd le, 10 perc mulva vedd el, következő etetésnél ugyanez.

ha ez sem válik be, akkor 1 nap koplalás, utánna biztosan enni fog :)

2014. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A mi állatorvosunk azt mondta,hogy nincs finnyás kutya csak nem elég éhes!! Ne aggódj 2 nap koplalás után a forgácsot is megenné. Nem lesz semmi baja! A miénk is elkezdte aztán a 3. tápnál beintettem. 2 napig azt csináltam amit az előttem szóló,nem evett. 4.nap reggel egy kicsit de hagyott,elvettem. Azóta amit elé teszek megeszi.
2014. aug. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!