Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeg a kutyám?

Miért remeg a kutyám?

Figyelt kérdés
Fek van puffadva, és remeg.. miért van ez, mit csináljak? (Yorkshire Terrier)
2014. aug. 30. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fel van puffadva, akkor fájdalma is lehet. Hát azért remeg.
2014. aug. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És mit tudok csinálni? (Egyébként az előbb evett, ilyenkor mindig pufibb a hasa de hamar lemegy). Megvárjam mí ki sz*rja?
2014. aug. 30. 23:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Finoman megmaszíriztam neki a hasát, és már nem remeg (lefeküdt aludni) köszönöm a segítséget :)
2014. aug. 30. 23:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet férges, halolaj?
2014. aug. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tudom, túl egyszerű és elcsépelt megoldás, de...állatorvos? nem normális a puffadtság és remegés, még ha most el is múlt.
2014. aug. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ilyenkor már nem tudom orvoshoz vinni, de elvinném hidd el..

Most f*sta végig a szobát, már nem puffadt a hasa. Egy picit még mindig remeg, szerintem egész este a cifra fogja kerülgetni szegényt. Nem tudok mit csinálni, szerintem reggelre már jobban lesz, nem?

2014. aug. 31. 02:27
 7/9 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál, hogy esetleg kividd sétálni? az én kutyám igyekszik kint fosni és hányni, ha a tied szobatiszta, neki is jót tennél vele...
2014. aug. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyébként ha ma este kezdődött, akkor meglátod holnap, hogy hogy lesz, ha csak hasmenése van, akkor várhatsz egy napot, hogy elmúlik-e magától, de ha 2-3 napig marad, akkor el kell menned az orvoshoz vele. Ha más tünete is van, akkor meg még előbb...holnap egy lázat érdemes lenne mérni esetleg...
2014. aug. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgy szeretem a sok okoskodó embert. Persze, volt annyi eszem hogy levittem sétálni! Levittem a megszokott időpontokban (Reggel, délben, dél után és este). Meg volt a 4 séta. De ha utána kell wcre mennie, azt én honnan tudjam? Ő se tudta, szólt volna. Olyan mint az embernél.. ha rájön a hasmenés, hát rájön. Ma reggelre már semmi baja nem volt, valószínű a konzevtől volt. (Rizs+konzerv)
2014. aug. 31. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!