Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal?

Mi lehet a kutyámmal?

Figyelt kérdés
Tegnap hoztam haza, mert kidobták. még csak 6 hetes kis kölyök lehet. Csak tejet kapott tegnap meg nagyon kevés kenyerek. Pisil mint a tűzcsap, de más széklete még nem volt. nagyon játékos, és szerető. De ha hozzáérek remeg az egész teste. És amikor fölemeltem ésreztem mintha a pulzusa 110 is meglett volna. Ugye, nem betegség? (sokat szuszog egyébként)

2014. aug. 31. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Huhh, lehet férges..
2014. aug. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap vidd orvoshoz.
2014. aug. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon pici, bármi baja lehet. Ne holnap, hanem még ma vidd el orvoshoz, ügyelet van. Nyilván oltásai nincsenek, hathetesen kell kapnia az elsőt, plusz féregteleníteni sem ártana. Tejet ne adj neki, mert hasmenése lesz.
2014. aug. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tehéntejet ne adj neki, nem neki való. Kenyeret se, a kutya (ha kicsi is) húsevő állat alapvetően.

Vidd el állatorvoshoz, az ad neki féreghajtót (nagyon fontos!) megméri a lázát, talán be is oltja. És ajánl tápot, amit vehetsz neki. Vannak tápok direkt kölyökkutyáknak, érdemes ilyet venni, mert tejen-kenyéren-konyhai maradékon nem fog megerősödni.

2014. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondjuk etesd normális kajával és vidd orvoshoz.Bármilyen betegsége lehet,mivel gondolom nincs oltva.

Tehéntejet ne adj neki és kenyeret se.Vegyél neki jó minőségű kölyök tápot.(NE PEDIGREET)

2014. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az összes előző válasszal egyetértek, de szerintem azért remeg, mert fél, és attól magas a pulzusa is. Nem szokott hozzá, hogy emelgetik, vagy van valami rossz emléke. De orvoshoz mindenképpen el kell vinni. Annak kellett volna az elsőnek lenni, és megkérdezni, mit ehet egy kutya, ha nem értesz hozzá, aztán a továbbiakban a nevelését is kutyaiskolában kellene majd folytatni, ha megfelelő korú lesz.
2014. szept. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!