Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Profine vagy Eukanuba táppal...

Profine vagy Eukanuba táppal etessek?

Figyelt kérdés
2 hónapos kölyökkutyámat Profine-nal vagy Eukanubával etessem? Melyik jobb? Mik a tapasztalatok?
2014. aug. 31. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem eszik az ekanubat, a profine-t nem próbáltuk.
2014. aug. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eukanuba. En azzal etettem 1 eves korig. szep lett tole. Jo minosegu.
2014. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk a Eukanuba nem jött be, nagytestű kutyának nem ajánlom. Már többen mondták, hogy hirtelen megnő tőle a kutya, őzike lesz és az nem tesz jót az ízületeknek.

Én 3-6 hónapos koráig a nagytestű kutyámat Happy Doggal ettem, aztán nagyon hullott a szőre, átálltunk Brit Prémium Lamb&Rice-ra és maradunk is annál mert ez tökéletesen bevált.

Másik kutyám szintén allergiás, neki a szőre is hullott meg a hasa is ment minden táptól, neki pedig a Brit Care Salmon&Potato vált be.

Szóval én a Brit tápcsaládot tudom ajánlani, minden kutyának meg kell találni a megfelelőt.

2014. aug. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!