Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez megfelelő vitamin? Mit...

Ez megfelelő vitamin? Mit gondoltok? Adja valaki ezt a kutyájának?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok a kutyámnak nagyon drága tápot venni, ezért gondoltam arra hogy beszerzek neki egy jobb vitaminkészítményt.


Ez lenne az:

[link]


Nagyon jókat írnak róla, valamint ár/érték arányban sem találom rossznak. Érdemes beszerezni? (Idősebb kutyusról van szó [8 éves]).


Köszönöm a segítséget előre is .:)



2014. aug. 31. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennek az árát hozzáadod a tápra szánt árhoz,már megvan egy jó táp,amihez nem kell vitamin.
2014. aug. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel eteted a kutyádat?
2014. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jobban kiszámolod ilyen vitaminkészítmények árán már egy középkategóriás tápot is tudsz venni (hosszú távon). Mellesleg nem is nagyon érnek semmit ezek az "olcsó" vitaminok.

Ennél napi 2-3 tabletta kell 10/ttkg, nem tudom hogy mekkora a kutyusod, de egy nagytestűnél már akár 6-9 tabletta is lehet egy nap. Akkor már nem is éri meg annyira.

Nem tudom, hogy mi számít neked nagyon drágának, de egy Brit vagy Josera szerintem egész megfizethető és nem rossz tápok.

2014. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem én veszem a tápot, hanem a Szüleim! Nekem meg sajnos nincs annyi félretett pénzem hogy drága tápot vegyek a kutyusomnak..:| Viszont most lenne annyi, hogy ezt a vitaminkészítményt megvegyem. :)


Egyébként Bellosan táppal etetjük, tudom nem túl jó..:/

2014. szept. 2. 20:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. szept. 2. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!