Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyem a kutyusomat?

Honnan vegyem a kutyusomat?

Figyelt kérdés
Van egy yorkim. 10 éves. Almot nem akartam tőle lehozni az a tenyésztők dolga. Nagyon szeretnénk egy új kutyust. Maximum 150.000Ft-ban gondolkodunk. Tudtok jó törzskönyves kutyusokat? Ilyen árkategóriában normál tenyésztőktől?

2014. aug. 31. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak normális tenyésztők ilyen árkategóriában :) De ha valahol azt látod/hallod, hogy a tenyésztő mini vagy extra mini yorkie tenyésztésével is foglalkozik, keress másik tenyésztőt!

Itt válogathatsz

[link]

2014. aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2014. aug. 31. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Én ezt a három kennelt ajánlom, ha egy gyönyörű, egészséges kutyust szeretnél. 150 ezerért szerintem simán fogsz kapni kiskutyát. Ha a honlap nem is friss, érdemes mindenképp telefonálni vagy e-mailt írni, mert sokszor csak időhiány miatt nem frissül a lap.

2014. aug. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!