Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért lehet z a németjuhász...

124 kérdése:

Miért lehet z a németjuhász kutyámnál, (1,5 éves szuka) hogy a háta közepén ritkább jóval rövidebb a szőre?!

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem, de azt hittem csak valami "kis baj", ideiglenes, de már egyre,egyre terjeszkedik ez feltűnt, és nem tudom mi lehet!

Látszik hogy itt kicsit sötétebb, "kócosabb" a szőre, és jóval rövidebb. Nem tudom mi lehet az oka, ti esetleg tudjátok mi lehet az oka? Segítsetek Légyszi!!


2014. aug. 31. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Elviszed dokihoz, mert ez bőrbetegség jele.
2014. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, esetleg valaki, valami konkrétum? Mert ugye ez esetben elviszem, csak még időt kell rá keresnem, csak gondoltam, hátha van valami gyógymód, vagy valami "otthoni" módszer, de ha nem majd a doki megmondja :)
2014. aug. 31. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Rendes, minőségi tápot kap? A bolti vackok nem jók. Esetleg még nyers tojást érdemes neki adni, heti 2-t. De mindenképp nézesd meg a dokival, mert mi nem látjuk a kutyád. És orvosok sem vagyunk. Viszont ha megvan a baj, az általam javasoltak segítenek hamarabb visszahozni a régi formáját. :)
2014. szept. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Lehet allergia, gomba, rüh, tetü, ekcéma, demodex, és még kb vagy 100 dolog.... ezért kell orvoshoz vinni....
2014. szept. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!