Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van rá esély, hogy egy enyhe...

Van rá esély, hogy egy enyhe csípőízületi diszplázia elmúlik?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egy örökletes betegség és nem lehet vele mit csinálni csak szinten tartani, de ha kezeljük(úszni viszem a kutyát és kap ízületvédőt) nincs rá esély, hogy teljesen helyre jöjjön?
2014. szept. 1. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel ez egy csontos elváltozás, helyre nem jöhet, viszont talán tünetmentessé lehet tenni. "Elmulasztani" csak műtéti úton, de ha tényleg csak enyhe, akkor én nem vinném bele a kutyámat egy műtétbe.
2014. szept. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyhével nincs semmi gond. Megfelelő súlyban tartani a kutyát, nem vinni túlzott ugrálós megterhelésre ,némi zöldkagyló .
2014. szept. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem bizonyitott a DP öröklődő mivolta. és kérdés, hogy az enyhe, mitől enyhe? lehet még lazák az izületek, nem egész gömbölyű a csontfej, kicsi a vápa, sok a felrakódás stb. Linkeld be a felvételt. nem vagyok orvos, de több száz röntgent láttam már, hátha tudok segiteni.
2014. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,ha nagyon izmossá teszed a kutyát.
2014. szept. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!