Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyáról...

Mit gondoltok erről a kutyáról? Kép!

Figyelt kérdés

Milyennek látjátok kinézetre? Mik a hibái?

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 1. 17:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
39%
Édes kis keverék :) Milyen hibája lenne? Nagyon aranyos. Az egyik fél 100%, hogy tacskó volt!
2014. szept. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Nem keverék, törzskönyves, dobbermann. Szerintem nem pont a legszebb, ezért kérdezem, meg hogy ugye a füle is lógós... furcsa nekem, csak ezért nem olyan szép, mint a többi, vagy más miatt is furcsa?
2014. szept. 1. 17:34
 3/67 anonim ***** válasza:
44%

Írtad hogy törzskönyves. Melyik kennelből való?

Mert szerintem kinézetre inkább tacskó-pincser keverék...

2014. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
Hát,én is tacskónak néztem,de nagyon aranyos.
2014. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 KGabi0000 ***** válasza:
Nekem a kinézet mindegy,minden kutya olyan,amilyennek születik.Aranyos kutyus és szerintem szép is,bár olyan kicsinek fajtájához képest és elgé vézna is,a feje és a színe pedig egy kicsit tacsis.
2014. szept. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:

Honnan van a kutya?

Nekem ez a kutya mindennek tűnik csak Dobermannak nem! Lehet, hogy én nem láttam még elég Dobermannt az életemben, de nekem esküszöm nagyon tacskós feje van. :D Persze lehet, hogy tévedek, de első ránézésre tiszta tacskó keveréknek tűnt!

De egyébként te miért hiszed azt hogy vannak hibái? Nekem a "kiállásával" van a gond.

2014. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
53%
Ebben a kutyában biztos, hogy van tacskó-vér. Ettől függetlenül persze aranyosan néz ki, de én utána járnék annak a helynek, ahonnan vetted.
2014. szept. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 A kérdező kommentje:

nem tudom melyik kennelből való, nem az enyém. Vendégségben voltam, ott fotóztam, csak nekem nagyon furcsa ilyen lógós füllel, én azt hittem, hogy nekik állós van. Egyébként tényleg soványnak tűnt nekem is, akartam is etetni, de a gazdái nem engedték, mert szerintük nem tesz jót neki, meg jobb ha fiatalon inkább sovány.Egyébként kifejezetten magas, majdnem a csípőmig ér.

Amúgy tényleg jó a nagy kutyáknak ha soványak? Vagy miért nem hagyták hogy odacsaljam kajával?

2014. szept. 1. 17:46
 9/67 anonim ***** válasza:
Én is tacskónak néztem..így a tények tudatában látok benne dobit, de akkor is tacskós.. a füle pedig így szép!
2014. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
67%
Nem olvastam el a válaszokat, így lehet, hogy hüly....et írok, de szerintem egy kb. 4-5 hónapos dobberman lehet, aminek nem vágták a fülét.
2014. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!